zestaw kosmetyków Kolastyna

Konkurs: Wygraj zestaw kosmetyków Kolastyna!

Mamy dla Was nowy, niezwykle atrakcyjny konkurs, w którym możecie wygrać zestaw kosmetyków Kolastyna!

Zima jest szczególnie niełaskawa dla skóry, dlatego też dla ważne jest jej nawilżanie i odpowiednia pielęgnacja. Mamy dla Was zestawy, dzięki którym zadbasz w pełni o doskonałą kondycję swojej skóry! Znajdziecie w tych zestawach Nawilżający Koktajl do ciała, Nawilżający krem na noc Kojąco-ochronny dla cery wrażliwej, Kojącą maseczkę do twarzy oraz Nawilżający krem do rąk.

Chcesz być na bieżąco z konkursami? Zapisz się na naszą listę mailingową!

KONKURS

nagrody: 3 zestawy kosmetyków marki KOLASTYNA
a w każdym z nich:

1. Kolastyna bodyCoctail Nawilżający Koktajl do ciała
2. Nawilżający krem na noc Kojąco-ochronny dla cery wrażliwej
3. Kojąca maseczka do twarzy Nawilża i koi skórę
4. Nawilżający krem do rąk: wygładza i regeneruje skórę

Zadanie konkursowe: dokończ dwa poniższe zdania:

1) Seria bodyCoctail to 3 kosmetyki do pielęgnacji ciała. Nawilżający koktajl do ciała jest jedną z nagród w konkursie. Pozostałe dwa to… (odpowiedź znajdziesz w naszym serwisie)

2) Zimą należy szczególnie pamiętać o regularnym nawilżaniu ciała, bo…

Nagrodzimy 3 najciekawsze wypowiedzi.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Kolastyna w terminie do 16. lutego 2016 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź na pytanie 1): Pozostałe dwa kosmetyki do pielęgnacji ciała z serii bodyCoctail to: Kolastyna Rewitalizujący Koktajl do ciała “Fresh Start”, Kolastyna Odżywczy Koktajl do ciała “Nutri Love”.

Biorąc pod uwagę drugą część zadania konkursowego, Jury postanowiło nagrodzić następujące wypowiedzi i ich Autorki, Autorów (tak, mamy jednego Pana w tym gronie!)

“Zimą nasza skóra narażona jest w szczególnym stopniu na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, obok czynników atmosferycznych takich jak wiatr i mróz narażona jest także na wysuszające działanie powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. W tym okresie wymaga więc specjalnej pielęgnacji i solidnego nawilżenia.
Przekonałem się o tym na własnej skórze. Od lat mam problem ze stanem mojej skóry podczas zimy. Gdy tylko przychodzą chłodniejsze dni i gdy zmarznę dostaję ogromnej suchości skóry. Wtedy kremy i balsamy zużywam litrami. Nie miałem jeszcze sposobności używania kremów Kolastyny serii bodyCoctail ale na pewno je wypróbuje.
A zwłaszcza ten nawilżający – na pewno przyniesie mi ulgę.”
Łukasz, Skwierzyna

“Zimą należy szczególnie pamiętać o regularnym nawilżaniu ciała,bo wiatr i mróz powodują nadmierne wysuszanie skóry.Taka sucha skóra jest narażona na przemrożenia.Regularne nawilżanie stworzy prawdziwą barierę ochronna dla skóry przed tymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi o tej porze roku roku,a tym samym skutecznie zapobiega odwodnieniu skóry.Można powiedzieć,że dzięki nawilżaniu powstanie taki prawdziwy “zimowy kożuszek” chroniący skórę.Musimy pamiętać także o nawilżaniu ust,które zimą szczególnie narażone są na wysuszenie (powodujące pękanie ust).
Zima,to także ogrzewane pomieszczenia.Powietrze w tych pomieszczeniach też powoduje wysuszanie skóry.Dlatego również trzeba pamiętać o regularnym nawilżaniu ciała!
“Gdy zimą nawilżone ciało masz,
to czujesz się niczym latem kwiat!”
Henryka, Główczyce

“Zimą należy szczególnie pamiętać o regularnym nawilżaniu ciała, bo
Gdy zima ciężka nadchodzi
Mróz i wiatr skórze szkodzi
Cera staje się szorstka i odwodniona
Zimą nie jest tak dobrze zabezpieczona.
Więc sama ją dobrze chronię
Od kremu nigdy nie stronię
Wybieram odżywcze, zimowe
Więc mam spokojną głowę
Odpowiednie preparaty nawilżające i natłuszczające stosuję
Tak sobie z mrozem i suchym powietrzem flirtuję
Mieszkania nie przegrzewam i często je wietrze
Bo nic tak skórze nie szkodzi jak zimne i suche powietrze
Do kąpieli i po wybieram nawilżające specyfiki
Takie już moje zimowe kosmetyczne nawyki”
Maja, Warszawa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

2 przemyślenia nt. „Konkurs: Wygraj zestaw kosmetyków Kolastyna!

  1. “Dokończ zdanie”, a “Stwórz wielozdaniową wypowiedź”, to jednak różnica. Proszę następnym razem doprecyzować regulamin, bo ja, podążając za jego wytycznymi, skupiłam się na dokończeniu JEDNEGO zdania.

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)