zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Konkurs: Wygraj kosmetyki FreshMinerals!

Konkurs: Wygraj kosmetyki FreshMinerals!

Która z Was nie chciałaby znaleźć pod choinką luksusowych zestawów kosmetycznych? Cieni do powiek w najmodniejszych kolorach czy mineralnego pudru podkładowego? Jeżeli takie kosmetyki znajdują się na Waszej liście życzeń, to wraz z Aurum Distribution Group mamy dla Was prawdziwie już świąteczną niespodziankę!

3 zestawy kosmetyków, ufundowane przez Aurum Distribution Group, w których znajdziecie:

1) Cienie TRIO Romance + Mineralny puder podkładowy Light Beige
2) Cenie TRIO Venice + Mineralny puder podkładowy Ivory
3) Cienie TRIO Amazing + Mineralny puder podkładowy Radiant

Zestawy te możecie wygrać w naszym

[heading style=”1″]KONKURSIE![/heading]

Zadanie konkursowe:
(ze względu na obowiązujące prawo oraz regulaminy serwisów trzecich część zadania konkursowego została usunięta)
Prosimy o krótką wypowiedź na temat: „Zdrowa skóra = Piękna skóra”

Wypowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: TRIO w nieprzekraczalnym terminie do 18. grudnia 2012 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, umożliwiających wysyłkę nagrody w przypadku ewentualnej wygranej!).

Laureatów wybiera jury. Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu poniżej, po zakończeniu konkursu.

Fundator Nagród: https://www.facebook.com/AurumDG

Rozwiązanie konkursu. Oto nagrodzone wypowiedzi i ich Autorki/Autorzy

Zdrowa skóra to skóra, o którą właściwie i na co dzień dbamy. Należy stosować odpowiednią dietę, używać dobranych do naszej skóry środków higieny i kosmetyków, pielęgnować skórę na co dzień, a nie tylko od święta. Może dla niektórych to być i trudno i niezrozumiałe, ale trzeba pamiętać, że nic nie przychodzi samo, ani tym bardziej łatwo. Nie każdy rodzi się, dorasta i starzeje z „idealną” skórą. Każdy może o nią natomiast zadbać. A daję słowo, że warto! Bo przecież wiadomo, że  zdrowa skóra równa się piękna skóra!
Grażyna, Koło (Poznań)

Zdrowa skóra = piękna skóra.
Sen, woda, uśmiech… jednym słowem SZCZĘŚCIE!
Małgorzata, Wałbrzych

„Zdrowa skóra = piękna skóra, bo jedno z drugim jest nierozerwalnie związane. Pięknym i zdrowym można być zdrowo się odżywiając, prowadząc zdrowy i aktywny tryb życia, wybierając tylko odpowiednie, najlepiej naturalne i profesjonalne kosmetyki. Tak, kosmetyki są niezbędne, nawet jeśli komuś wydaje się, że już ‚naturalnie wygląda idealnie’. Odpowiednio dobrany kosmetyk może przecież podkreślić naszą urodę, rozświetlić jej blask, ale może też i zatuszować wszelkie niedoskonałości, chociażby naszej skóry. Preparaty matujące, korygujące, makijaż rozjaśniający, wyszczuplający, itp. – na pewno ‚uratowały’ już niejedną kobietę. Ja osobiście, dobierając kosmetyki, zwracam głównie uwagę na dwie rzeczy: skład i markę. Tak, marka jest bardzo ważna. Jeśli ja się na niej wcześniej nie zawiodłam, jeśli znam pozytywne opinie moich najbliższych, wiem, że mogę i jakąś nowość kupić prawie, że w ciemno.”
Marcelina, Kraków

2018-03-14T08:47:45+01:0026 listopada 2012|Konkursy, Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: