Jak upolować miłość

Konkurs Walentynkowy! Wygraj książki „Jak upolować miłość”!

Każda kobieta chciałaby żyć w szczęśliwym związku. Czasem, żeby to osiągnąć, potrzebny jest perfekcyjny plan. Znajdziesz go w książce „Jak upolować miłość”. 

Nie chcesz już być singielką? Marzysz o szczęśliwym związku?

To książka, dzięki której dowiesz się, jakiego partnera poszukujesz i jak możesz go zdobyć!

A jak zdobyć książkę w nagrodę? Sprawdź poniżej!

Zobacz również:
Wszystko o książce
Wywiad z Autorką

KONKURS!

Nagrody: 4 egzemplarze książki „Jak upolować miłość” ufundowane przez Wydawnictwo Zwierciadło!

 

Jak upolować miłość

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Odpowiedzieć w kilku słowach na

Pytanie konkursowe: Czy wiesz jakim kolorem osobowości jesteś i jakiego koloru chciałabyś, aby był Twój partner? (Odpowiedź opisowa).

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie miłość w terminie do 18. lutego 2018 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające kontakt w sprawie wysyłki nagrody (biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z prawem wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu).

Laureatów wyłoni Jury.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][buybox-widget category=”book” ean=”9788365456748″]

Rozwiązanie konkursu

Jury postanowiło nagrodzić następujących Autorów i ich wypowiedzi:

Ja żółta, on czerwony
ja zmysłowa, on doświadczony
ja pełna intuicji, on bogaty w doznania
oboje namiętni o krok od zakochania
ja zaangażowana, a on dominujący
ja ujmująca, on zniewalający
naiwnie mu ufam, a on mną włada
razem to papryczka chili i słodka czekolada
ja go kuszę, a on mnie pragnie
bez pruderii, zdecydowanie, ale i powabnie
ja kobieca, a on w swym pełnym męstwie
szczęśliwie i namiętnie oplątał mnie w szaleństwie.

Magdalena, Ruda Śląska

Ja jestem kolorem czerwonym, charakteryzuję się silnym charakterem, bardzo lubię dążyć do swoich celów, ale jestem też impulsywna i czasami po prostu wybucham! Lubię być energiczna, szybko podejmuję decyzje i najpierw mówię, a później myślę.

Chciałabym, aby mój partner był koloru żółtego. Żółty bowiem kojarzy mi się z twórczą osobowością, a także moimi ulubionymi kwiatami – żółtymi tulipanami! Mam wrażenie, że ten kolor osobowości jest wyjątkowy – opanowany, a jednocześnie lekki, zabawny z analitycznym mózgiem. Dzięki temu mój partner mógłby opanować większość moich zachowań i razem stworzylibyśmy malucha, o połączeniu naszych charakterów, czyli pomarańczowy charakterek!

Patrycja, Siedlec

Ja – niebieski. Nie tylko tak wychodzi z testów (większość się zgadza), ale i jest to mój ulubiony kolor. Niebieski jak święty spokój! Niebieskie niebo wyciszone, myśli o niebieskich migdałach. Ona – czerwień namiętna, czerwień miłości, ale i ognia… nierzadko piekielnego 😉 Silna, aktywna, optymistycznie nastawione do życia, głową przebija mury i mierzy się z codziennością. Yin i Yang, dwie połówki pomarańczy, uzupełniające się idealnie.

Michał, Kraków

Jestem z pewnością kolorem czerwonym:
Bardzo energicznym, pomysłowym, zakręconym!
Partnera bym chciała w podobnym kolorze,
By za mną nadążał o każdej porze,
Bo nie chodzi o to, by mnie zatrzymywał,
Ale by w biegu mi kroku dotrzymywał.
By mi skrzydeł nie podcinał, lecz mnie motywował
I razem ze mną do lotu się gotował!

Ewa, Węgrów

Gratulujemy i zachęcamy do systematycznych odwiedzin naszego serwisukonkursy pojawiają się tu wyjątkowo często! Specjalne konkursy znajdziesz również na naszych profilach w serwisach Facebook oraz Instagram! Polubcie, zostańcie Fanami, dodajcie do Obserwowanych – będziecie na bieżąco!

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również