Strona główna » Blog » Konkurs Walentynkowy Eveline Cosmetics

Konkurs Walentynkowy Eveline Cosmetics

Miłe Panie, z pewnością pamiętacie o Waszych Walentynkach. Każdy drobny gest, dobre słowo wypowiedziane w tym dniu ma magiczną moc!!!

My również mamy dla Was małą niespodziankę od firmy Eveline Cosmetics. W zestawie znajdziecie kosmetyk z pierwszej męskiej linii kosmetyków Black Multimillionaire od Eveline.

Weź udział w naszym

[heading style=”2″]KONKURSIE[/heading]

i odpowiedz na pytanie : Czy mężczyzna sam powinien wybrać zapach wody toaletowej, której używa czy Ty powinnaś o tym decydować?

Nagrodzimy 5 najzabawniejszych wypowiedzi. A nagrody to 5 zestawów kosmetyków od firmy Eveline Cosmetics,w których znajdziecie:

1) Superduet – błyszczyk + maskara
2) Orchidea Bioenergetyzujący Żel pod prysznic
3) Orchidea Bioenergetyzujący Balsam do ciała
4) 2w1 balsam po goleniu+krem nawilżający z męskiej linii kosmetyków Black (nieco inna tuba będzie niż na zdjęciu – z limitowanej edycji)

konkurs_walentynki_600x300

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: black w nieprzekraczalnym terminie do 10. lutego 2013 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, umożliwiających wysyłkę nagrody w przypadku ewentualnej wygranej!).

Laureatów wybiera jury. Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu poniżej, w terminie do 3 dni roboczych od zakończenia konkursu.

[heading style=”2″]Rozwiązanie konkursu[/heading]

Jury postanowiło nagrodzić następujące wypowiedzi i ich Autorki/Autorów:

Najlepszym rozwiązaniem jest wspólne wyjście na zakupy i wspólne dobranie zapachu. Jestem w związku od lat i wiem, że często musi to być zapach „kompromisowy”. Nie może przecież być tak, że to ja wybiorę mu perfumę, z którą on potem będzie się źle czuł, ale też nie może być tak, że wybrany przez niego zapach jest dla mnie… brzydko mówiąc – wstrętny. Jak to w życiu bywa – czasami trzeba iść na kompromis, a więc najlepszy rozwiązaniem są wspólne zakupy i wspólne wybory. Katarzyna, Poznań.

Oczywiście, że powinien wybierać sam! To przecież indywidualna sprawa i liczy się „jego zdanie”, bo przecież mamy wolność i równouprawnienie, prawda? Ja jedynie podejmuję ostateczną decyzję, bo przecież kobieta i tak zawsze ma rację, prawda? 😉 Dominika, Pruszków.

Mój sposób jest najlepszy. Zawsze wybieram sam, ale zawsze pytam o zdanie kobietę. Jeśli jestem w związku – partnerka czuje się doceniona i zauważona. Jeśli akurat jestem „wolny” – proszę o pomoc w doborze wody toaletowej ekspedientkę. To wersja na „miękkiego misia”, a że są kobiety, które wzrusza taki nieporadny mężczyzna, to kiedyś udało mi się nawet nawiązać baaardzo ciekawą znajomość dzięki temu :)) Robert, Warszawa

Zdecydowanie powinna mu pomóc kobieta. Po pierwsze, kobiety mają moim zdaniem „lepszego nosa”, a po drugie – przecież to właśnie dla niej mam „pachnieć”. Darek, Jaworzno

Zawsze powinna mu pomagać kobieta. „Prawdziwy” mężczyzna nie potrafi wbić prosto gwoździa w ścianę, nie wie jak wiązać krawat, a ma wiedzieć jaka woda toaletowa dobrze „na nim leży”? W życiu sam sobie nie da rady! Julita, Gdynia

2018-03-14T08:32:26+00:001 lutego 2013|Konkursy, Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: