Strona główna » Blog » Konkurs: W poszukiwaniu siebie

Konkurs: W poszukiwaniu siebie

Zapraszamy gorąco do nowego konkursu, w którym nagrodami są egzemplarze debiutanckie powieści Uli MolędyW poszukiwaniu siebie (Wydawnictwo Tedson, patronat medialny: ModaiJa.Pl).

Powieść rozgrywa się w przepięknej, romantycznej scenerii dalekich i nieznanych zakątków Indii, po których bohaterka podróżuje wraz ze swoimi przyjaciółmi, poznając ten odległy ląd, jego kulturę i jego ludzi, wraz z ich problemami i troskami. Z wielką delikatnością i pietyzmem, i profesorską niemal znajomością problemów i zagadnień kulturowych autorka pokazuje nam Indie okiem obiektywnym, i odzierając je ze sztucznego woalu „plastikowej” egzotyki, pozwalając nam jednocześnie wczuć się w klimat tego kraju i niemal oddychać jego to tropikalnym, to znów ostrym, górskim powietrzem.

W poszukiwaniu siebie Uli Molędy jest z całą pewnością powieścią o miłości, ale nie tej której nigdy nie można odnaleźć, ale tej prawdziwej, która czeka na każdego, kto ma odwagę wyruszyć na jej poszukiwanie, i wiarę, by wytrwać w obliczu przeciwności losu i nagłych zwrotów życiowej drogi.

Książka do nabycia na stronie Wydawnictwa
Zobacz również:
o książce i jej autorce w serwisie ModaiJa
Wywiad z autorką
Pobierz fragment powieści w_poszukiwaniu_siebie_fragment

KONKURS

w którym nagrodami jest 5 egz. książki Uli Molędy W poszukiwaniu siebie

Pytanie konkursowe: Jak nazywa się jeden z sześciu ortodoksyjnych systemów filozofii indyjskiej i zbiór dyscyplin duchowych, potocznie przyjmowany za zestaw ćwiczeń fizycznych i umysłowych, uprawianych głównie dla zdrowia?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie indie w nieprzekraczalnym terminie do 23. stycznia 2012 roku. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, niezbędnych w przypadku ewentualnej wygranej!).

Nagrody rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu poniżej, w terminie do 3 dni roboczych.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: joga

Nagrody wylosowali: Nika z Warszawy, Barbara z Chorzowa, Małgorzata z Sosnowca, Sławomir z Gdyni, Janusz z Opola.

Gratulujemy i życzymy miłej lektury

2018-03-14T10:07:28+00:009 stycznia 2012|Konkursy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: