Konkurs: TIGER Fight dla Twojego Tygrysa!

Strona główna » Blog » Konkurs: TIGER Fight dla Twojego Tygrysa!

Konkurs: TIGER Fight dla Twojego Tygrysa!

Woda toaletowa TIGER Fight od Dariusza „Tigera” Michalczewskiego pomoże Twojemu mężczyźnie być tym, kim zawsze chciał być. To energetyzujący i seksowny zapach dla prawdziwych twardzieli!

Każdy mężczyzna musi czasem zaryzykować, aby zdobyć to, czego pragnie. Warto zdecydować się na nieszablonowe zagrania i odważne posunięcia. Zawsze jednak trzeba pamiętać, aby zachować klasę, niezależnie od sytuacji. Wie o tym doskonale jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów i zdolny biznesmen, Dariusz Michalczewski, który zarówno na ringu, jak i w biznesie, nieraz stawiał wszystko na jedną kartę. Dzięki temu odniósł sukces.

– Stoczyłem wiele walk, niektóre bardzo ciężkie i zdarzało mi się znaleźć w niezłych tarapatach. Czasem trzeba podjąć ryzyko i wykonać zaskakującą, odważną akcję, by ostatecznie zwyciężyć. Zawsze jednak gram fair, to podstawowa zasada, tak w boksie, jak i w życiu. To najlepszy sposób na to, by zdobyć szacunek i uznanie – mówi Dariusz „Tiger” Michalczewski.

Jeśli Twój mężczyzna ceni sobie odwagę i nie boi się ryzyka, lubi zaskakiwać siebie i innych, a jednocześnie wie, czym jest elegancja i dobry gust, polubi wodę toaletową TIGER Fight, przeznaczoną dla mężczyzn z charakterem. To intrygująca kompozycja, która doskonale dopełnia wizerunek zdecydowanego mężczyzny. Korzenne i drzewne nuty zapachu sprawią, że Twój jedyny będzie jeszcze bardziej atrakcyjny!

Męskie i damskie wody toaletowe TIGER znajdziesz w Hebe i Drogeriach Natura, a od września także w Rossmannie. Cena za 100 ml to ok. 45 zł.

Aktualne informacje i atrakcyjne treści znajdziecie na fanpejdżu Tiger Cosmetics: https://www.facebook.com/TigerCosmetics. Zapraszamy!

TIGER_FIGHT

KONKURS

Pytanie konkursowe: Jak nazywa się drugi męski zapach, który wchodzi w skład linii Tiger Cosmetics?

Konkurs trwa od 15.07 do 18.08.2013

Nagrody – 5 x woda toaletowa męski zapach Tiger Fight (jak na zdjęciach powyżej)

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie tiger. 

Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów w tym samym miejscu w terminie do 7 dni roboczych po zakończeniu konkursu.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: TIGER ENERGY

Nagrody otrzymują: Łukasz S. Skarżysko-Kamienna, Joanna S. Raba Wyżna, Joanna L. Jarczów, Marzena T. Ruda Śląska oraz Mariusz Ł. Aleksandrów Łódzki.

Gratulujemy

2018-03-14T08:03:59+00:0015 lipca 2013|Konkursy|