zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Konkurs Pakosińsko-Gruziński!

Konkurs Pakosińsko-Gruziński!

Georgialiki. Książka pakosińsko-gruzińska – opowieść bardzo kulturalna z satyrycznym zacięciem – wzięła się z miłości Autorki do jednego z najpiękniejszych zakątków na świecie – Gruzji. Decyzja o jej napisaniu zapadła równo dwadzieścia pięć lat po tym, jak po raz pierwszy „tanecznie” tam zawitała…

W pierwszej, bardzo osobistej części spoglądamy na Gruzję oczami zauroczonej nią Autorki. Znajdziemy tu m.in. wzruszającą historię jej pierwszej miłości!  Część druga to wielka biesiada – supra, na którą Kasia Pakosińska zaprosiła Gruzinów. Przy stole zastawionym gruzińskimi przysmakami toczą się rozmowy, przeplatane toastami, anegdotami i wspomnieniami.

Katarzyna Pakosińska, Georgialiki. Książka pakosińsko-gruzińska, wydawnictwo Pascal

[heading style=”2″]KONKURS[/heading]

w którymi nagrodą jest 1 egzemplarz książki Georgialiki. Książka pakosińsko-gruzińska, ufundowany przez wydawnictwo Pascal

Pytanie konkursowe: Jaki tytuł nosi cyklu reportaży telewizji polskiej, w których Katarzyna Pakosińska opowiada o pełnej przygód podróży do Gruzji?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: gruzja w nieprzekraczalnym terminie do 27. stycznia 2013 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, umożliwiających wysyłkę nagrody w przypadku ewentualnej wygranej!).

Laureatów wybiera jury. Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu poniżej, w terminie do 3 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: „Tańcząca z Gruzją”

Książka wędruje do Alicji Rychlewskiej z Częstochowy. Gratulujemy i życzymy niezapomnianych wrażeń podczas lektury.

2018-03-14T08:38:19+01:0017 stycznia 2013|Konkursy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: