Konkurs: Nowoczesne przepisy kuchni polskiej!

Strona główna » Blog » Konkurs: Nowoczesne przepisy kuchni polskiej!

Konkurs: Nowoczesne przepisy kuchni polskiej!

Przedświąteczny czas to także czas przygotowywania świątecznych specjałów tradycyjnej kuchni polskiej i nowoczesnych smakołyków. Z pewnością przyda Wam się zatem tak wspaniała książka, jak Bosacka po polsku. Nowoczesne przepisy kuchni polskiej!

„Kuchnia polska to jest to! Różnorodna, arcysmaczna, coraz bardziej nowoczesna. Zmienia się tak samo dynamicznie jak nasz kraj i bez kompleksów wytrzymuje konkurencję najbardziej znanych kuchni europejskich.

W ostatnich latach wydano wiele książek znakomitych szefów kuchni propagujących nowoczesną kuchnię polską, ale często są to propozycje nie dla kucharzy amatorów, ale dla zaawansowanych, wyposażonych w kosmiczny sprzęt. Trudno w przeciętnym polskim M3 operować ciekłym azotem, pistoletem wędzarniczym, strzelającym cukrem czy maszyną sous vide. Moja książka jest dla tych wszystkich, którzy mają w kuchni sprzęt podstawowy – nóż, deskę do krojenia, garnek i blender. Którzy kochają tradycyjną kuchnię polską, ale chcą zaskoczyć siebie i gości dobrze znanymi daniami przyrządzonymi i podanymi inaczej. Zatem noże w dłoń, para buch, wyobraźnia w ruch! Witajcie w świecie kolorowych pierogów, tatara z lubczykiem i śledzi z kawiorem. Niech smak pstrąga w maku i tęczowych gołąbków będzie z Wami!”
Kasia Bosacka

O Autorce:

Katarzyna Bosacka jest dziennikarką prasową i telewizyjną, znaną m.in. z „Wysokich Obcasów” oraz programów stacji telewizyjnej TVN. Bosacka specjalizuje się w life stylowych tematach, związanych m.in. ze zdrowym żywieniem i trybem życia, rodzicielstwem, czy urodą. Najbardziej znana jako prowadząca programu „Wiem co jem i wiem co kupuję” na antenie TVN Style oraz z bestsellerowych wydawnictw książkowych poświęconych zdrowemu odżywianiu się.

KONKURS

nagrody:  3 egz. książki Bosacka po polsku. Nowoczesne przepisy kuchni polskiej, ufundowane przez Wydawnictwo Publicat!

 

 

Pytanie konkursowe: W jakiej stacji telewizyjnej występuje Katarzyna Bosacka?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie kuchnia w terminie do 31. grudnia 2016 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrodę otrzyma Autor(ka) prawidłowej odpowiedzi, 25, 55, 125 w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

[buybox-widget category=”book” ean=”9788324522040″]

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: dopuszczaliśmy dwie formy: TVN i TVN Style

Nagrody otrzymują: Ewelina Grodzisk Mazowiecki, Justyna Warszawa, Karolina Będzin

Gratulujemy!

2018-03-14T04:12:29+00:00 19 grudnia 2016|Konkursy|

Zostaw komentarz