Strona główna » Blog » Konkurs na Dzień Matki: SuperForma z Mariolą Bojarską-Ferenc!

Konkurs na Dzień Matki: SuperForma z Mariolą Bojarską-Ferenc!

SuperForma z Mariolą Bojarską-Ferenc – taki zestaw przyda Wam się chyba nie tylko na Dzień Matki! Zdrowy, aktywny styl życia, a przy tym spora doza rozrywki dla każdego! To nowatorski projekt prekursorki fitnessu w Polsce, Marioli Bojarskiej-Ferenc – „SuperForma” – sportowa gra planszowa i gra karciana. Możecie takie wygrać w naszym konkursie!

Mariola Bojarska-Ferenc motywuje

SuperForma”

Czy można świetnie się bawić, aktywnie spędzić czas z bliskimi i równocześnie pracować nad swoją sylwetką? Mariola Bojarska-Ferenc udowadnia, że tak! W tym celu przygotowała innowacyjną grę karcianą „SuperForma”, w której uczestnicy mierzą się ze sportowymi wyzwaniami.

Celem graczy jest zebranie jak największej liczby kart z jednej grupy ćwiczeniowej. Niczym w pokerze, różne układy kart są odpowiednio punktowane. Można „pasować”, czyli zrezygnować z gry, podbijać stawkę, wymieniać i odkrywać karty. Zwycięzca w nagrodę wskazuje osobę, która ma zaprezentować ćwiczenia z jego wygranych kart.

Mariola Bojarska-Ferenc przygotowała także grę planszową „SuperForma”, która nie tylko zintegruje rodzinę czy grono znajomych, ale poprawi kondycję – zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Celem rozgrywki jest jak najszybsze pokonanie pionkiem trasy od startu do mety. Na planszy znajdują się też oznaczone pola – jeśli uczestnik na nich stanie, musi pobrać jedną z 50 kart. 40 kart zawiera ćwiczenia, zilustrowane zdjęciami, na których Mariola Bojarska-Ferenc prezentuje, jak je poprawnie wykonać. Natomiast 10 kart stanowi tzw. „koła ratunkowe”, uprawniające do zrezygnowania z zadania w razie kłopotów. Po wylosowaniu karty z ćwiczeniami, gracz ma za zadanie je wykonać, podczas gdy pozostali uczestnicy sprawdzają, czy zostało ono wykonane poprawnie. Jeśli tak, ćwiczący przesuwa swój pionek do przodu, a jeśli nie – musi się cofnąć. Na uczestników czekają zadania o różnych stopniach trudności: łatwym, średnim, trudnym i bardzo trudnym. Są to ćwiczenia uruchamiające całe ciało, bez względu na wiek czy płeć, m.in. na mięśnie brzucha i grzbietu, wzmacniające nogi, kształtujące pośladki czy ręce, a także rozciągające.

Mariola Bojarska-Ferenc przekonuje, że regularne granie w „SuperFormę” pozwoli zrzucić nadprogramowe kilogramy, poprawić kondycję, wzmocnić mięśnie i wyrzeźbić sylwetkę. Zabawa nie tylko zachęca do ćwiczeń, ale wyrabia też nawyk poprawnego ich wykonywania. Gra jest tym bardziej motywująca, że pozwala uczestnikom na bieżąco obserwować swoje postępy i porównywać je z innymi w ramach zdrowej rywalizacji.

„SuperForma” nie tylko urozmaici spotkania towarzyskie, poprawi sylwetkę, stan zdrowia i samopoczucie, ale pozwoli też na naukę języka obcego oraz zabawę i integrację w wielokulturowym gronie. Gra planszowa jest bowiem dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Zobacz również: fotorelacja z premiery SuperFormy i więcej o obu grach

Tytuł: SuperForma Gra planszowa
Autor: Mariola Bojarska- Ferenc
Oprawa: 28,2 x 28,2 x 6,2 cm, pudełko tekturowe foliowane
Cena: 59,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse Książki

Konkurs

nagrody:  1 egz. „SuperFormy” karcianej i 2 egz. „SuperFormy” planszowej ufundowane przez wydawnictwo Edipresse Książki

Gra planszowa

Gra planszowa

Gra karciana

Gra karciana

Pytanie konkursowe: Kiedy odbyła się uroczysta premiera projektu Marioli Bojarskiej-Ferenc „SuperForma. Podaj datę. (podpowiadamy: nie chodzi o rynkową premierę, lecz uroczystą, a odpowiedź… znajdziesz w naszym serwisie!)

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie SuperForma w terminie do 03. czerwca 2016 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrodę otrzyma Autor(ka) prawidłowej odpowiedzi, 5, 45 i 125 w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: 26 kwietnia 2016 r.

Nagrody otrzymują: Beata Sieradz,  Mariusz Bielsko-Biała, Katarzyna Białystok.

Gratulujemy!

 

2018-03-14T04:36:11+00:0020 maja 2016|Konkursy|

Może zainteresuje Cię również: