zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Konkurs: Czy jesteś gotowa, aby uwodzić?

Konkurs: Czy jesteś gotowa, aby uwodzić?

Początek lata to najlepszy moment na zmianę! Dlatego ogłaszamy wyjątkowy konkurs

Do wygrania flakon najbardziej zaawansowanych technicznie na rynku europejskim feromonów BTB, zdobywcy prestiżowej nagrody LAUR KONSUMENTA!

Nagrody ufundował portal www.feromony.pl

Jak działa BTB?
BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działają jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym, co mówisz. Wzbudzasz respekt mężczyzn oraz szczere zainteresowanie kobiet. Ludzie patrzą na Ciebie z podziwem i uznaniem. Stają się gadatliwi, zwierzają się, są bliscy i bezpośredni. Czasami wręcz nie mogą przestać przy Tobie mówić. Jeżeli jesteś z partnerem blisko, feromony zawarte w BTB spotęgują Wasze doznania erotyczne. BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ludzie są bardziej zrelaksowani, czują się przy Tobie komfortowo. Są przyjaźni i rozmowni. Ze względu na fakt, iż BTB poprawia kontakt i otwiera ludzi, jest również idealnym produktem dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania Twojej partnerki (lub partnera), sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca życia.

Co trzeba zrobić by je zdobyć?

Wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie:
Badania naukowe ostatecznie dowiodły, że feromony ludzkie zwiększają atrakcyjność o:
a) 10%
b) 22,6%
c) 30%

Odpowiedź znajdziesz na stronie www.feromony.pl w zakładce „uwodzenie mężczyzn” lub „uwodzenie kobiet

Do wygrania flakon markowych feromonów BTB (o wartości 183 złote), które sprawią, że rzeczywiście będziesz przyciągać ludzi niczym magnes!

Swoje zgłoszenie wyślij najpóźniej do 29.07.2012 na adres: konkurs@modaija.pl i czekaj na ogłoszenie wyników!

Jeśli Ci się uda – już niebawem zabłyśniesz podkreślając swój seksapil, a mężczyźni nie będą mogli przestać o Tobie myśleć!

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź:
b) 22,6%

Nagrodę wylosowała Maria Ż. z Warszawy

Gratulujemy, Twoje dane już zostały przekazane fundatorowi nagrody.

2018-03-14T09:33:28+01:009 lipca 2012|Konkursy, Kosmetyki, Świat Kobiet, Związki|

Może zainteresuje Cię również: