Strona główna » Blog » Konkurs: Czy jesteś gotowa, aby uwodzić?

Konkurs: Czy jesteś gotowa, aby uwodzić?

Wiosna to najlepszy moment na zmianę!

Do wygrania flakon feromonów, które podkreślą najlepsze strony Twojej osobowości!

Nagrodę (flakon markowych, najbardziej zaawansowanych technicznie feromonów BTB o wartości 183 złote), ufundował  portal www.feromony.pl

Jak działa BTB?
BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działają jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym, co mówisz. Wzbudzasz respekt mężczyzn oraz szczere zainteresowanie kobiet. Ludzie patrzą na Ciebie z podziwem i uznaniem. Stają się gadatliwi, zwierzają się, są bliscy i bezpośredni. Czasami wręcz nie mogą przestać przy Tobie mówić. Jeżeli jesteś z partnerem blisko, feromony zawarte w BTB spotęgują Wasze doznania erotyczne. BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ludzie są bardziej zrelaksowani, czują się przy Tobie komfortowo. Są przyjaźni i rozmowni. Ze względu na fakt, iż BTB poprawia kontakt i otwiera ludzi, jest również idealnym produktem dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania Twojej partnerki (lub partnera), sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca życia.

Co trzeba zrobić, aby je zdobyć?

Wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie:
Jaki procent ludzi stosujących feromony widzi efekty ich działania?

Odpowiedź znajdziesz na stronie www.feromony.pl/pobsf

Wyślij ją najpóźniej do 18. czerwca 2013 r. na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie feromony i czekaj na ogłoszenie wyników!

Jeśli Ci się uda – już wkrótce sprawdzisz na własnej skórze, jak wiele możesz zmienić dzięki BTB.

BTB - small - LK.JPG.JPG.JPG.JPG

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: 98,48%

A nagroda wędruje do Anny z Krosna koło Mosiny.

Gratulujemy i życzymy sympatycznego uwodzenia! 😉

2018-03-14T08:07:30+00:0014 czerwca 2013|Psyche, Świat Kobiet, Związki|