Strona główna » Blog » Konkurs: Balsam dla duszy walczącej z rakiem

Konkurs: Balsam dla duszy walczącej z rakiem

Prezentujemy książkę niezwykłą – pełne szczerości historie ludzi, którzy stoczyli walkę z rakiem.

Te intymne opowieści to lektura obowiązkowa dla każdego, na którego życiowej drodze stanął nowotwór. W książce zebrano doświadczenia osób chorych na raka, ich bliskich, przyjaciół a także lekarzy i pielęgniarek – począwszy od pierwszej diagnozy i konieczności poinformowania o tym bliskich i otoczenia, po relacje o tym, w jaki sposób choroba zmieniła ich życie zawodowe i prywatne.

[heading style=”1″]Balsam dla duszy walczącej z rakiem… – grupa wsparcia, którą możesz wziąć do ręki.[/heading]

Dla tych wszystkich, którzy znaleźli się w „klubie chorych na raka” – zarówno tych, którzy go pokonali, jak i ich bliskich – wszystkie opowieści w tej książce to coś więcej niż wspaniałe, poruszające, a czasami zabawne historie. Docierają one na wiele sposobów do najgłębszych zakamarków naszego serca, tam, gdzie znajdują się strach i nadzieja.
Jonathan Alter, „Newsweek”

Ja sam usłyszałem te przerażające słowa: „Ma pan raka” i dlatego opowiadania tych, którzy podobnie jak ja wyszli zwycięsko z tej choroby, dały mi i mojej rodzinie tak potrzebną nadzieję. Ta książka to cudowne źródło otuchy dla wszystkich zmagających się z nowotworem.
Doug Ulman, trzykrotnie wyleczony z raka, przewodniczący i dyrektor wykonawczy Lance Armstrong Foundation

Książkę uzupełniają pełne szczerości zapiski chorej na raka Elizabeth Bayer zatytułowane To tylko słowo.

Mądre i wnikliwe obserwacje Elizabeth mogą mieć ogromną wartość dla każdego –zarówno pacjentów, jak i przedstawicieli personelu medycznego – kto musi zmierzyć się z przerażającą rzeczywistością choroby nowotworowej.
Becky Natrajan, lekarz medycyny

BALSAM DLA DUSZY WALCZĄCEJ Z RAKIEM
Jack Canfield, Mark Victor Hansen, David Tabatsky
TYTUŁ ORYGINAŁU: CHICKEN SOUP FOR THE SOUL. THE CANCER BOOK
Przekład: Aleksander Gomola, Grażyna Łaciak-Gomola
Wydanie I, liczba stron 496, cena 43.90 zł
Dom Wydawniczy REBIS

Książka wspiera ogólnopolską kampanię „Piękna bo zdrowa” (zobacz więcej w naszym serwisie: http://modaija.pl/polskie-gwiazdy-w-ogolnopolskiej-kampanii-spolecznej-piekna-bo-zdrowa/ ) oraz Fundację „Kwiat kobiecościhttp://www.kwiatkobiecosci.pl/Article/view/list/id/47

[heading style=”1″]KONKURS[/heading]

mamy dla Was: 3 książki  BALSAM DLA DUSZY WALCZĄCEJ Z RAKIEM, ufundowane przez Dom Wydawniczy REBIS

Zadanie konkursowe: Wymień przynajmniej 3 polskie gwiazdy, które zaangażowały się w kampanię społeczną „Piękna bo zdrowa” na rzecz profilaktyki raka szyjki macicy i raka jajnika organizowaną przez Kwiat Kobiecości.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: balsam w nieprzekraczalnym terminie do 27. listopada 2012 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, niezbędnych w przypadku ewentualnej wygranej!).

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Anna Dereszowska, Aleksandra Mikołajczyk, Natalia Lesz, Maja Hirsch, Ada Fijał, Kasia Pakosińska, Beata Sadowska.

Nagrody otrzymują: Janina Bendkowska z Olkusza, Stanisława Krause z Mysłowicz oraz Katarzyna Cieplik z Bydgoszczy.

Gratuluje i życzymy wielu literackich wzruszeń

2018-03-14T08:51:06+00:0013 listopada 2012|Konkursy, Kultura, Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: