Strona główna » Blog » Konkurs: Afrodyzjak zewnętrzny albo Traktat o biczyku

Konkurs: Afrodyzjak zewnętrzny albo Traktat o biczyku

Czytelnicy szlachetni i czuli!

Wy, których ucho nigdy nie posłyszało ani słowa swawolnego, ani sprośnej frazy, miejcie odwagę mię wysłuchać! Miłość przypomina Marsa, w boju potrzeba osiłków. Wdzięk, dowcip i talenty się przydają, ale tylko moc miłość spełnić zdoła. Przeto wypełniając obowiązki gorliwego medyka, ku chwale Ojczyzny i Miłości za pióro chwytam, by najbardziej odpowiednie środki dla pobudzenia miłosnych wyczynów wykazać. Nie zamierzam zachęcać do rozpusty i libertyństwa.
Odsłaniam sekrety sztuki wyłącznie dla wspomożenia zmrożonych mężów i małżonek wzdychających próżno w małżeńskim łożu. Ze wszystkich środków wywołujących miłosne podniecenie najskuteczniejszym jest biczyk – zatem skutkom jego zażywania główną część mego dzieła poświęcam”.

Dziełko medyczno-filozoficzne z dodaniem rozprawy o wszystkich środkach podniecania miłosnych rozkoszy oraz z katalogiem afrodyzjaków.

François-Amédée Doppet Afrodyzjak zewnętrzny albo Traktat o biczyku. Dziełko medyczno-filozoficzne z dodaniem rozprawy o wszystkich środkach podniecania miłosnych rozkoszy oraz z katalogiem afrodyzjaków
przełożył Krzysztof Rutkowski
Tytuł oryginału: Aphrodisiaque externe
wydawnictwo słowo/obraz terytoria, Gdańsk 2012
wydanie I, seria 10/17, 100 stron, format 100×170 mm, oprawa miękka
Cena detaliczna: 19,90 zł

Zobacz również:
O książce i jej Autorze
Fragment: O biczyku i jego wpływie na fizykę miłości

KONKURS

w którym można wygrać jeden z pięciu egzemplarzy książki Afrodyzjak zewnętrzny albo Traktat o biczyku ufundowanych przez wydawnictwo słowo/obraz terytoria

Pytanie konkursowe: Kim był, oprócz tego, że pisarzem, autor książki?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie biczyk w nieprzekraczalnym terminie do 04. czerwca 2012 roku. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, niezbędnych w przypadku ewentualnej wygranej!).

Nagrody rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu poniżej, w terminie do 3 dni roboczych.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Autor książki był także lekarzem, pisarzem, politykiem i żołnierzem francuskim.

Nagrody wylosowali: Hanna z miejscowości Radzymin, Urszula z Częstochowy, Jerzy z Kołobrzegu, Adrian z Katowic, Ewelina z Mrągowa.

Gratulujemy, nagrody już do Was wysyłamy i życzymy miłej lektury.

2018-03-14T09:40:33+00:0023 maja 2012|Konkursy, Kultura, Związki|

Może zainteresuje Cię również: