zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kolory Sephory

Kolory Sephory

Na nadchodzący sezon jesienny Sephora proponuje trzy główne kierunki w makijażu: Cesarski Błękit, czyli metaliczne niebieskości i zielenie, Zmysłowe Usta, czyli nasycona czerwień, oraz Linearna Czerń, czyli podkręcony eyeliner.

Jak je wykonać, można się dowiedzieć w Warszawie w weekend. W piątek, 2 września 2011 r. w swojej perfumerii w centrum handlowym Arkadia w Warszawie, Sephora wystartowała z imprezą Sephora Hot Trends, podczas której zaprezentuje najświeższe trendy w makijażu, pielęgnacji i zapachach na sezon jesienny.

Bodaj największą „żywą atrakcją” była w dniu otwarcia Jill Powell, zawodowa makijażystka, członek elitarnego zespołu Sephora PRO, a także główna makijażystka New York Fashion Week, która zaprezentowała zaproszonym gwiazdom najnowsze trendy w makijażu.

Na specjalnie przygotowanym podium, znajdującym się przed perfumerią Sephora w centrum handlowym Arkadia, będzie można wypróbować na sobie najnowszy jesienny look marki Dior oraz zapoznać się z nowinkami w pielęgnacji proponowanymi przez Estée Lauder. Szczególną atrakcją będzie również „teatr zapachów”, czyli przestrzeń, w której aktorzy zaprezentują najbardziej zmysłowe nowości zapachowe wprowadzane na rynek tej jesieni. Do „żywych atrakcji” zaliczyć też trzeba pokaz body painting inspirowany kolorami obowiązującymi w nadchodzącym sezonie, który został przygotowany przez wiodącego hiszpańskiego artystę marki Make Up For Ever, Davida García Saucedo.

Marka Sephora na weekend przygotowała także bezpłatne konsultacje aplikacji sztucznych rzęs przygotowane przez markę MUFE oraz lekcje najnowszych makijaży i prezentacje marek znajdujących się w ofercie Sephora.

Zobacz również: gwiazdy na pokazie Sephora Hot Trends

[nggallery id=1749] [nggallery id=1748]
2018-03-14T10:34:19+01:003 września 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: