Karolina Korwin-Piotrowska w obronie zwierząt

W ramach Warsaw Fashion Street odbył się pokaz, podczas którego gwiazdy wystąpiły z psami. Miało to zachęcić do adopcji zwierzaków. Pomysł ten nie spodobał się Karolinie.

„Co za kompletny idiota na to pozwolił? Może autora pomysłu należałoby przeprowadzić w kagańcu i na kolanach po centrum przy akompaniamencie klaksonów i wrzasków, bo dla psa taki wybieg właśnie czymś takim jest. Kolejny poroniony pomysł na nachalne i głupie lansowanie się pseudo gwiazdek kosztem żywych stworzeń”- napisała na Facebooku.

Gwiazdy biorące udział w akcji twierdzą, że zwierzęta nie są zestresowane. A jaka jest Wasza opinia na ten temat? To akcja dla dobra zwierząt czy tylko lanserskie tych zwierząt męczenie?

Zobacz również: wszystko o Warsaw Fashion Street 2011 w naszym serwisie

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=1365]
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również