Strona główna » Blog » Jubileuszowy pokaz mody duetu paprocki&brzozowski

Jubileuszowy pokaz mody duetu paprocki&brzozowski

W środę, 6 października, w Warszawie odbył się wyjątkowy pokaz duetu paprocki&brzozowski. Wyjątkowy, gdyż jubileuszowy, zorganizowany z okazji 10. lecia słynnej pary projektantów. Wyjątkowy także dlatego, iż zaprezentowano jednocześnie dwie kolekcje: jesień-zima 2010/11 oraz wiosna-lato 2011.

Ta pierwsza – i „sezonowo” nam bliższa – utrzymana jest głównie w szarościach, gołębim błękicie, czerni i bieli. Z materiałów: dżerseje i wełny oraz kreacje łączące różne faktury tkanin.
Kolekcja wiosna-lato 2011 to z kolei mieszanka boho chic z miejską elegancką, powrót do klasyki w stylu hippie połączony z moderną. Przepaski, krótkie sukienki i spódniczki, koronki i fantazyjnie kolorowe nadruki. Z tego, co zobaczyliśmy widać wyraźnie jedno – wiosna i lato 2011 będzie bardzo, ale to bardzo kobiecym, seksownie romantycznym sezonem.
Oczywiste jest, iż tak energetyczny pokaz musiał zgromadzić tłumy znamienitych gości. Trudno byłoby wymienić wszystkich, ale byli wśród nich m.in. Dorota „Doda” Rabczewska, Candy Girl, projektantka Gosia Baczyńska, projektant Tomasz Ossoliński, Edyta Herbuś, Ewa Pacuła… zresztą, zamiast wymieniać, lepiej zobaczyć – naszą galerię gwiazd na pokazie paprocki&brzozowski, którą znajdziesz tutaj.

[nggallery id=189]
2018-03-14T12:22:46+00:007 października 2010|Moda|