Historia miłości. Historia Agaty Mróz

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy pierwsze informacje dotyczące filmu „Nad życie”, który opowiada historię Agaty Mróz. W naszą wspaniała siatkarkę wciela się Olga Bołądź, partneruje jej Michał Żebrowski.

Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce – piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie.

Czy miłość wszystko zniesie? Czy wszystko przetrzyma? 

Olga Bołądź, Michał Żebrowski, Danuta Stenka i Hanna Konarowska w najpiękniejszym polskim filmie o miłości.

„Nad życie” – od 11 maja w kinach!

[nggallery id=2625]

Bohaterowie

Agata Mróz – młoda dziewczyna o nieodpartym uroku, wulkan energii. Mimo, że od 17. roku życia choruje na ciężką chorobę szpiku kostnego, została sportsmenką i jako siatkarka reprezentacji Polski zdobyła dwa razy mistrzostwo Europy. Żyje pełną piersią, jakby każdy dzień miał być ostatnim. Odważna, nie boi się walki o to, czego pragnie.

Jacek Olszewski – przystojny 35-letni architekt, introwertyczny. Skupiony jedynie na pracy, jakby jego prawdziwe życie dopiero miało się zacząć. Nie umie konfrontować się ze swoimi emocjami i lękami. Gdy poznaje Agatę, w jego życiu następuje rewolucja – Jacek nauczy się kochać i być szczęśliwym.

Dr Ewa Bielecka – 50-letnia lekarka, elegancka kobieta o silnej osobowości, charyzmatyczna postać. Poświęca się pracy. Żyje sama, prawie nie ma życia prywatnego. Ma córkę, z którą od lat nie utrzymuje kontaktów. Desperacko angażuje się w walkę o życie Agaty i jej dziecka, stając się jej najbliższą sojuszniczką i przyjaciółką.

Trener Ryszard Duda – 50-kilkuletni trener drużyny „Złotek” – narodowej kadry siatkarek. Silny, zdecydowany mężczyzna, jako trener niekonwencjonalny i wymagający, ale traktuje dziewczyny po ojcowsku. Gdy dowiaduje się o stanie zdrowia Agaty wie, że wbrew niej samej musi usunąć ją z drużyny, żeby ratowała swoje życie.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również