Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Tłumy gwiazd i ważnych osobistości show-biznesu przybyły, aby obejrzeć pokaz jesienno-zimowej kolekcji Łukasza Jemioła.

W Galerii Porczyńskich w Warszawie można było spotkać Agnieszkę Dygant, Darię Widawską, Katarzynę Zielińską, Annę Czartoryską, Nataszę Urbańską, Aleksandrę Kisio, Adę Fijał, a także Roberta Kupisza, Szymon a Majewskiego, Tomasza Jacykowa – to tylko niektórzy z gości projektanta, który ma coraz większą rzeszę klientek i wielbicieli. Talentowi projektanta wierna pozostaje także Cisowianka Perlage, która po raz kolejny wsparła jego pokaz i towarzyszyła mu podczas powstawania kolekcji.

A co jeszcze inspiruje Łukasza Jemioła: „Inspiracją były dla mnie bardzo lekkie reminiscencje Art Deco – w linii, w architektonicznych cięciach, które przełożyłem na cięcia ubrań. Poza tym to rzeczy współczesne, do noszenia, z nutką lat 20-tych. Należy bawić się modą i czerpać z niej jak najwięcej. Art Deco było tak bogatą kulturowo i designersko epoką, że jako projektant mogłem sobie zaszaleć. Moja kolekcja na jesień i zimę jest ciepła i luksusowa, mam nadzieję. Trochę inna niż te, które prezentowałem wcześniej”- powiedział projektant.

Błysk kontrastujący z matem, ciemne kolory uzupełnione jaśniejszymi akcentami – szmaragdem, zielonym i niebieskim, geometryczne podziały, połączenie luksusowych tkanin i naturalnych skór, zastosowanie tkaniny typu double face, pozwalające na różne interpretacje jednego ubioru. To główne cechy najnowszej kolekcji, która z pewnością znajdzie wiele wielbicielek.

[nggallery id=2745]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również