zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Flagowy salon Max Mara w Polsce

Flagowy salon Max Mara w Polsce

Pierwszy w Polsce salon zaaranżowany według najnowszego konceptu Max Mara będzie jednym z największych salonów w Europie Środkowo-Wschodniej 17 marca, przy Nowym Świecie 5 w Warszawie, zostanie otwarty flagowy salon Max Mara w Polsce, jeden z największych w Europie Środkowo-Wschodniej. Szeroka oferta z najbardziej prestiżowych kolekcji Max Mara dostępna będzie w nowoczesnym i niepowtarzalnym wnętrzu.

Jako jeden z pierwszych w Europie, warszawski salon Max Mara zostanie zaaranżowany według nowego konceptu wzorowanego na mediolańskim salonie Max Mara przy Corso Vittorio Emanuele, przygotowanego przez włoskie studio „Duccio Grassi Architects”.
Zgodnie z projektem, organiczne materiały i proste linie stworzą zorganizowaną wizualnie przestrzeń charakteryzującą się płynnym połączeniem kontrastów. W nowym miejscu dominować będą elementy drewna, szkła i światła. Salon będzie swoistą, oddzieloną od świata zewnętrznego przestrzenią, która doskonale wpasowuje się w otoczenie. Dynamiczna przestrzeń podzielona będzie na specjalne, współgrające ze sobą sekcje. Zakupy w takiej atmosferze będą doświadczeniem wpływającym na wszystkie nasze zmysły.

Warszawski salon będzie miał dwa piętra o łącznej powierzchni 276 m2 , oraz dwie witryny wychodzące na ulicę Nowy Świat, jedną z najbardziej prestiżowych części zakupowych miasta. Oprócz klasycznych linii Max Mara, znaczącą część asortymentu będą stanowiły najnowsze kolekcje pokazowe Max Mara Sfilata, oraz ekskluzywna, zimowa kolekcja płaszczy Max Mara Atelier. Nowy salon Max Mara zainteresuje nie tylko dotychczasowe wierne klientki marki, ale również kobiety, które poszukują najbardziej ekstrawaganckich kolekcji prosto z wybiegów mody w Mediolanie i Paryżu. Właśnie dla nich dostępne tam będą bogate kolekcje Sportmax i Sportmax Sfilata. Nie zabraknie także akcesoriów marki Max Mara, które od kilku lat również wśród Polek stają się coraz bardziej popularne i pożądane.

Właścicielem nowego salonu jest Powierza Family Company, największy partner Max Mara Fashion Group w Polsce i wyłączny przedstawiciel firmy na terenie Warszawy od 1996 roku. Firma posiada 14 sklepów oferujących marki należące do Max Mara Fashion Group, w tym cztery salony Max Mara oraz dwa Weekend by Max Mara.

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek – piątek: 11-19; sobota: 11-16

Max Mara Fashion Group powstała w 1951 roku, prezentując pierwszą kolekcją płaszczy kamelowych i kostiumów w kolorze czerwonej pelargonii, która na stałe wpisała się w światowe trendy luksusowej mody i do dziś stanowi wzór oraz punkt odniesienia dla wielu włoskich i światowych projektantów. Założycielem firmy był Achille Maramotti, z wykształcenia prawnik, któremu miłość do mody wpoiła prababcia – Marina Rinaldi (pod koniec XIX wieku stworzyła luksusowy dom mody w Reggio Emilia – w czasach kiedy ubiory szyte były wyłącznie ręcznie, Rinaldi stała się pionierką kolekcji prêt à porter, dziś produkowanych na skalę masową).
Obecnie Max Mara oferuje 22 różne kolekcje dla niezliczonych gustów i osobowości.
Kolekcje z oferty Max Mara Fashion Group są synonimem wysokiej jakości, dobrego stylu, i doskonałego wyczucia mody – te czynniki sprawiają, że firma od lat święci sukcesy na rynku modowym nie tylko we Włoszech, ale także na całym świecie. Max Mara Fashion Group konsekwentnie stawia także na trwałość, dokładne wykonanie nawet przy masowej produkcji, relację ceny do jakości, wnikliwą analizę potrzeb rynku, dystrybucję i komunikację.

2018-03-14T11:37:38+01:0014 marca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: