zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Dzień Dziecka pod Znakiem Czerwonego Noska

Dzień Dziecka pod Znakiem Czerwonego Noska

Fundacja „Dr Clown” zaprasza na „Dzień Dziecka pod Znakiem Czerwonego Noska„!

Fundacja Dr Clown już po raz trzeci zaprasza całe rodziny na tą niezwykłą imprezę. W swoim żywiole znajdą się nie tylko małe pociechy, ale również dorośli, dla których organizatorzy przygotowali liczne niespodzianki.

5 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w godzinach od 11.00 do 17.00 dzieci wraz z rodzicami będą mogły między innymi: wziąć udział w ciekawych konkursach i animacjach ulicznych z doktorami clownami, spotkać znane gwiazdy oraz rozwijać swe talenty na warsztatach malarskich.

Imprezę rozpocznie Wielka Parada Klaunów. Po tym worek niespodzianek będą stopniowo otwierać zaproszone gwiazdy Patrycja Kazadi, Michał Piróg, Małgorzata Socha, Elżbieta Zającówna…
Z okazji 160 urodzin firmy Wedel będzie można pogłębić swoją wiedzę o jej historii motywacją do nauki będą specjalnie przygotowane słodkie paczki. Ponadto wszystkich gości Firma zaprasza do swej mobilnej pijalni czekolady.

Na scenie zagrają znane wszystkim dzieciom „Fasolinki”, „Sienna Gospel Young” oraz „Gawęda”. Zobaczyć będzie można też wolontariuszy Fundacji „Dr Clown”, którzy zaprezentują szeroki zakres swoich umiejętności: pokazy sceniczne, występ grupy teatralnej i wokalnej, żonglerkę, magiczne sztuczki i uwaga taniec brzucha.
Dzieci zobaczą też znane postacie z bajek takie jak SpongeBob i Pingwiny z Madagaskaru oraz poznają ostatniego jaskiniowca.

W programie również znajdą się:
przejażdżka „wygodnym rowerem”, czyli rodzinne testowanie rowerów holenderskich.
loterie fantowe, malowanie twarzy, fotografie z klaunem
odwiedziny w zainscenizowanym, nowoczesnym wagonie PKP Intercity, możliwość zrobienia sobie zdjęcia w kolejarskiej czapce, kolorowanie wielkiej lokomotywy
gra na konsolach Microsoft XBox 360 oraz XBox Kinect
wielkie budowanie z klocków Lego
animacje z chustą „Klanzy”, zabawy grupowe
zabawa w sferze „Hulakula” (basen z piłeczkami, trampolina i wielki, nadmuchiwany 11 metrowy tor do gry w kręgle)
przejażdżka kucykiem
wielka gra planszowa na ulicy „Śladami Mazurskiego Bociana”, gra w „Twistera” i „Klasy”
i wszystko to, co dzieci uwielbiają najbardziej czyli wata cukrowa, pizza, lodyi jeszcze więcej już w niedzielę,
5 czerwca w godzinach 11-17 na Krakowskim Przedmieściu

Kilka słów o Fundacji Dr Clown
Fundacja „Dr Clown” prowadzi terapię śmiechem już od ponad 12 lat. Jest to program ogólnopolski, w ramach którego prowadzone są różnorodne projekty w ponad 100 szpitalach dziecięcych i placówkach specjalnych, takich jak domy dziecka, ośrodki dla dzieci z niepełnosprawnościami czy świetlice środowiskowe. Fundacja stale zwiększa efektywność pomocy niesionej swoim podopiecznym. Nie tylko pozyskuje nowych wolontariuszy, ale również zaprasza do współpracy światowej sławy sportowców, lekarzy i psychologów.
Fundacja rozwija się i stara objąć opieką kolejne szpitale w Polsce. Każdy może pomóc w rozszerzaniu jej działalności niosąc radość maluchom jako wolontariusz lub wspierając finansowo.
Zapraszamy na stronę internetową imprezy www.dzienczerwonegonoska.pl oraz na stronę internetową Fundacji Dr Clown www.drclown.pl

2018-03-14T11:12:56+01:0029 maja 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: