Strona główna » Blog » Celebryci projektują meble

Celebryci projektują meble

Kukulska, Piróg i Janiak projektantami mebli! „Celebrities line” to pierwsza w Polsce linia mebli zaprojektowana w całości przez celebrytów, zrealizowana przez Paged Meble.

Przedpremierowy pokaz wyjątkowych mebli z kolekcji „Celebrities line” z udziałem Natalii Kukulskiej, Michała Piroga i Oliviera Janiaka odbył się w poniedziałek, 16 maja w salonie firmowym Paged Meble w Warszawie.
Pomysł zainicjowania pierwszej w branży meblowej celebrities line narodził się podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie, gdzie ekipa „Co za tydzień” wraz z Michałem Pirógiem i Natalią Kukulską odwiedziła stanowisko Paged Meble.

Jakie pomysły miały nasze gwiazdy? Michał Piróg chciał, żeby jego krzesło przede wszystkim „było dla ludzi”. Natalia Kukulska – by jej łóżko było niczym jej płyta – i sexi i flexi, zaś Olivier Janiak zaprojektował „zestaw intelektualny”, składający się z trzech elementów, które mają rozbudzić naszą wyobraźnię.
Firma z kolei zapewniła zespół konsultantów i konstruktorów dzięki którym udało się zrealizować pomysły naszych projektantów-gwiazd, a przy tym zagwarantować, że zaprojektowane meble są ergonomiczne i trwałe.

Prototypy mebli stworzonych przez celebrytów zostaną wystawione na aukcję internetową, z której dochód zostanie w całości przekazany na cele charytatywne.

[nggallery id=1140]

 

2011-05-17T06:28:49+00:0017 maja 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: