Strona główna » Blog » Biznes MaMa nie jest sama!

Biznes MaMa nie jest sama!

Rusza I edycja jarmarku produktów eko i life-stylowych „Planeta Dziecko

W sobotę 19 marca pod hasłem „Planeta Dziecko” w klubie 1500m na warszawskim Powiślu odbędzie się pierwszy jarmark produktów eko i lifestylowych dla rodziców. Zostaną na nim zaprezentowane produkty ręcznie wykonane, naturalne, unikatowe, posiadające ekologiczne certyfikaty, które będzie można obejrzeć i nabyć podczas tej imprezy.

Podczas jarmarku będzie można nabyć chusty do noszenia dziecka, pieluszki ekologiczne, ekologiczne kosmetyki, buciki, stylowe kocyki-rożki, duńskie ubranka z owczej wełny, piękne, drewniane zabawki i inne ręcznie robione cudeńka.
Impreza ta będzie okazją do wzięcia udziału w darmowych warsztatach, wśród których m.in:
warsztaty chustowe (o noszeniu dziecka w chuście), Baby led Weaning (o karmieniu niemowląt i małych dzieci pokarmami stałymi w zgodzie z ich naturą i rozwojem), ekologiczne pieluchowanie (o zdrowiu, ekonomice i łatwości wielopieluszkowania od A do Z).
Ponadto odbędą się także warsztaty z masażu Shantala, o finansach dziecka, warsztaty bębniarskie oraz teatralne.
Na jarmarku będzie można skorzystać z darmowych porad dietetyczki i stylistki, które doradzą, jak zadbać o siebie w ciąży i po urodzeniu dziecka.

W godzinach od 12.00 do 15.00. pod hasłem „Biznes MaMa nie jest sama!” Fundacja MaMa zaprasza również na dyskusję i warsztaty dla mam, które założyły swoją firmę lub zamierzają to zrobić. Tematem spotkania będzie podzielenie się problemami dotyczącymi własnego biznesu – na ile jest to proste, a na ile prawo krzywdzi przedsiębiorcze mamy? Jakie problemy rozwiązuje, a jakie stwarza samozatrudnienie? Podyskutujemy z ekspertkami – prawniczkami, księgowymi i trenerkami z Fundacji.

Planowane są również atrakcje dla najmłodszych przygotowane przez klubokawiarnię mieszczącą się na Saskiej Kępie – Figę z makiem (www.figazmakiem.edu.pl).

Podczas jarmarku możliwość zakupu ciekawych fantów wystawionych na sprzedaż przez znanych rodziców. Środki z zakupu przeznaczone zostaną na dożywianie dzieci.

Wstęp wolny na jarmark oraz warsztaty!!!

2018-03-14T11:37:16+00:0017 marca 2011|Biznes, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: