Artystyczna Rewolucja w Poznaniu

Strona główna » Blog » Artystyczna Rewolucja w Poznaniu

Artystyczna Rewolucja w Poznaniu

6-8 GRUDNIA 2013

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych szturmem podbija media społecznościowe

Ozdoby, biżuteria, ceramika, obrazy i wszystko, co tylko może wyjść spod ręki artystycznie uzdolnionych osób. Tak w skrócie prezentuje się najbardziej kolorowe wydarzenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczna odsłona Festiwalu, który odbędzie się 6-8 grudnia, zapowiada się niezwykle ciekawie również za sprawą działań skierowanych do zwiedzających. Teraz każdy z nich ma szansę współtworzyć tę imprezę.

Z myślą o uzdolnionych sympatykach Festiwalu  uruchomiliśmy na naszym Fan Page’u na Facebooku (www.facebook.com/FSiPA) dwa wyjątkowe konkursy – mówi Monika Wietrzyńska, dyrektor Festiwalu.

Pierwszy z nich, GO ART!, ma na celu wyłonić autorów najlepszej twórczości artystycznej. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają od Organizatora własne stoisko, na którym podczas grudniowego Festiwalu będą mogli prezentować swoje dzieła. O zwycięstwie zadecyduje praca z największą ilością like’ów od użytkowników.

Natomiast konkurs KreAkcja polega na stworzeniu motywu graficznego, który stanie się oficjalnym znakiem festiwalowych toreb sygnujących nadchodzącą edycję.

ARTYSTYCZNA REWOLUCJA, czyli hasło przyświecające nowej odsłonie Festiwalu, oznacza, że chętnie poszukujemy nowej formuły naszej imprezy, otwieramy się na zmiany, a jednocześnie sami wyzwalamy w odbiorcach kreatywne działania. Stąd wyjątkowy pomysł na stworzenie torby festiwalu przez naszych fanów.

Strona Festiwalu: http://bit.ly/1bWc3qS

Galeria zdjęć:

Plakat: http://bit.ly/172TS0R

LINKI DO APLIKACJI KONKURSOWYCH: kreAKCJA | GO ART!

plakatpoznan

2018-03-14T07:57:46+00:0016 października 2013|Kultura, Patronaty|