Moda
Uroda
Styl
Kosmetyki
Styl życia
Kultura
Porady
Redakcja (kontakt)
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie
ModaiJa
:
Oaza świętego spokoju w centrum Polski. Pomysł na weekend
Czego Matki naprawdę pragną na Dzień Matki?
Sielski klimat i modne kontrasty zachwycają w kolekcji mody na wiosnę
Zaufani partnerzy
QUIZ: Jakim typem fashionistki jesteś naprawdę?
Pasaż zakupowy - kategoria: MODA
Moda
Uroda
Styl
Kosmetyki
Styl życia
Kultura
Flower Power
Stylizacje mody Flower Power
Kompozycja 1: sukienka Anna Field/Zalando.pl, naszyjnik i kolczyki Glitter, legginsy Troll, spodnie Top Secret, spódnica Joules/Zalando.pl, koszula Marc O’Polo/Van Graaf
Modaija.pl
22 stycznia 2014, 05:17
Przyłącz się do rewolucji Flower Power!
Szaro i ponuro za oknem? Brzydkiej pogodzie mówimy zdecydowane nie i zaczynamy poszukiwania wiosny oraz najciekawszych trendów w modowych stolicach. W Nowym Jorku, Paryżu i Londynie już wiadomo, że roślinne i kwiatowe wzory będą najgorętszym trendem nadchodzącego sezonu.
Modaija.pl
22 stycznia 2014, 05:06
Sukienka? Lubię to!
Letnia sukienka to absolutny must have tego sezonu. Znakomicie podkreśla atuty sylwetki. Jest niekwestionowanym synonimem kobiecości. Od setek lat kobiety doceniają jej lekkość i praktyczność. Fason, kolor, wzór – tutaj wszystkie chwyty są dozwolone. Przedstawiamy dwa najmodniejsze trendy tego lata: flower power i vintage smooth.
Modaija.pl
12 lipca 2011, 10:52
Hippie na wiosnę
Jak wiele portali modowych podaje, odczytując przesłanie projektantów i kod wybiegów, tej wiosny i lata czerpać będziemy z mody lat 70′.
Modaija.pl
6 kwietnia 2011, 17:45
Pierścionek Flower Power
Kto pamięta jeszcze słowa If you’re going to San Francisco Be sure to wear some flowers in your hair z piosenki Scotta McKenzie? Najwyższy czas je sobie przypomnieć, gdyż ruch Flower Power ponownie rządzi w San Francisco! Tym razem w wydaniu… biżuteryjnym!Z okazji otwarcia swojego salonu firmowego w San Francisco, marka Wellendorff zaprojektowała specjalny model pierścionka, która ma odzwierciedlać ducha tego miasta hippisów.
Modaija.pl
27 października 2010, 09:31