zegarmistrzlodz.com.pl

Wspieram to! „Opowieści z pogranicza światów” – wideo

Strona główna » Blog » Wspieram to! „Opowieści z pogranicza światów” – wideo

Wspieram to! „Opowieści z pogranicza światów” – wideo

Nowa publikacja na rynku polskim, dostępna również jako ebook dla wszystkich Polaków mieszkających poza krajem, jest lekturą pozornie lekką, przyjemną i zabawną w swej formie. Jednak poprzez fantastykę i beletrystykę poruszane są tu tematy będące wyzwaniem w życiu codziennym: związki,  finanse, pytania filozoficzne, uzależnienia itp. Opowiadania te mogą wnieść pewien dystans, postawę nie traktowania wszystkiego tak bardzo serio, a większego różnicowania, bardziej świadomych wyborów w życiu i jasności, dokąd zmierzamy. Historie te mają wesprzeć rozwój osobisty, zintegrować te części nas, które, jak wyśnione postaci, czasem są w konflikcie, czasem nie wiedzą skąd i po co są, ale wszystkie zabiegają o naszą uwagę.

Joanna Pilatowicz

Joanna Pilatowicz

Joanna Piłatowicz napisała je jako żyjąc na emigracji w Holandii. Pisanie nie było jej pierwszym wyborem zawodowym, chociaż pisała również artykuły do magazynu „Access” w Hadze właśnie o emigracji. Z wykształcenia Joanna jest coachem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz tancerką i nauczycielką tańca contemporary. Obecnie mieszka w Niemczech gdzie współpracuje z teatrami I szkołami tańca, jako tancerka, aktorka, nauczycielka i choreograf. Dodatkowo zajmuje się pisaniem i malowaniem abstrktów. Podróże i życie w różnych krajach, w multikulturowym środowisku wpływa bardzo na jej artystyczną ekspresję oraz osobistą filozofię. Najbardziej zainteresowana jest związkiem między filozofią, osobistymi wierzeniami człowieka a relacją ze światem. Najkrócej mówiąc: jak nasze myślenie wpływa na naszą ekspresję w życiu w różnych dziedzinach: sztuce, związkach, pracy, itp.

Celem projektu jest wydanie opowiadań w formie książki pod tytułem: „ Opowieści z pogranicza światów”, której publikacja ma nie tylko charakter rozrywkowy, ale też edukacyjny. Poprzez fantastykę i beletrystykę poruszane są tematy będące wyzwaniem w życiu codziennym: związki, finanse, pytania filozoficzne, uzależnienia itp. Opowiadania te mogą wnieść pewien dystans, postawę nie traktowania wszystkiego tak bardzo serio, a większego różnicowania, bardziej świadomych wyborów w życiu i jasności, dokąd zmierzamy. Historie te (lekkie w swej formie) mają wesprzeć rozwój osobisty, zintegrować te części nas, które, jak wyśnione postaci, czasem są w konflikcie, czasem nie wiedzą skąd i po co są, ale wszystkie zabiegają o naszą uwagę.

Jeśli masz ochotę wesprzeć publikację opowiadań, poczytać więcej fragmentów, obejrzeć krótki filmik Joanny, otrzymać nagrodę udaj się pod link podany poniżej. Zarejestruj się, zaloguj i wybierz interesującą cię nagrodę po prawej stronie projektu:

https://wspieram.to/677-opowiesci-z-pogranicza-swiatow.html

Więcej o Joannie Pilatowicz na jej stronie: www.ifnotdance.com

Project okładki: Glenn Randolph

Project okładki: Glenn Randolph

2018-03-14T07:50:46+01:0025 listopada 2013|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: