Pokaz Evy Minge&Esotiq na Paryskim Tygodniu Mody - ModaiJa

Pokaz Evy Minge&Esotiq na Paryskim Tygodniu Mody

Strona główna » Blog » Pokaz Evy Minge&Esotiq na Paryskim Tygodniu Mody

Pokaz Evy Minge&Esotiq na Paryskim Tygodniu Mody

To był siódmy pokaz Evy Minge na Paryskim Tygodniu Mody Haute Couture. Niesamowite widowisko zgromadziło sympatyków Evy z całego świata. Arabskie księżniczki, francuska arystokracja oraz znane osobistości z show-biznesu m.in. znana top modelka Adriana Karambeu, która po raz  kolejny zasiadła w pierwszym rzędzie, popularna gwiazda telewizyjna Vincent Mc Doom, Audrey Chauveau i wiele innych, zapełniły przepiękne wnętrza hotelu Shangri- la do ostatniego miejsca.

Paryski pokaz  stał się  okazją do przypieczętowania współpracy z marką Esotiq, z którą projektantka połączyła siły. Podczas pokazu modelki  zaprezentowały kilka biustonoszy couture.

Adam Skrzypek prezes spółki Esotiq&Henderson S.A. podkreślał wyjątkowość umowy zawartej między Spółką a Ewą Minge: „Ta umowa ma wyjątkowy charakter. Jej efektem będzie rozszerzenie dotychczasowego asortymentu marki Esotiq o ubrania projektowane przez Ewę Minge. Kolekcja ta charakteryzuje się użyciem najwyższej jakości materiałów, perfekcyjnym wykończeniem najdrobniejszych detali oraz zgodą ze światowymi trendami. Modele outwearowe, bielizna i stroje kąpielowe zostały stworzone z myślą o możliwości łączenia każdej części garderoby. Dodatkową cechą wszystkich modeli jest ich wielofunkcyjność.”

Wkrótce kolekcja trafi do największych salonów na terenie Polski. Kolekcja Eva Minge& Esotiq będzie prezentowana w specjalnie wydzielonej strefie w salonach Esotiq. Współpraca marki z Evą Minge to kolejny krok do ugruntowania silnej pozycji polskiego brandu. Warto przypomnieć, że spółka Esotiq&Henderson w czerwcu ubiegłego roku z powodzeniem zadebiutowała na rynku NewConnect Marka Esotiq jest dobrze rozpoznawalna w Europie środkowej i wschodniej, a pozyskanie strategicznego partnera na pewno pomoże utrzymać ten trend.

Zobacz również: fotorelacja z pokazu mody Eva Minge Couture wiosna-lato 2012

[nggallery id=2364]
2018-03-14T10:02:49+00:00 31 stycznia 2012|Moda|