zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Nocne zakupy z Alicją w krainie czarów

Nocne zakupy z Alicją w krainie czarów

Najbliższy sobotni wieczór (31.03) będzie w Manufakturze magiczny. A to za sprawą Alicji, która o godzinie 21:00 przeniesie wszystkich gości do krainy kuszących rabatów i obniżonych cen. W niesamowitej scenerii na nocnych gości czekać będą bajkowe postaci i konkursy, w których wygrać można biżuterię z rubinami.

Początek wiosennych nocnych zakupów obwieści melodia z filmu „Alicja w krainie czarówTima Burtona w wykonaniu 26-osobowej orkiestry symfonicznej pod batutą Kapelusznika. Muzyka będzie też sygnałem do rozpoczęcia dwóch konkursów towarzyszących nocnym spacerom po butikach: „Rubiny w Szachu” oraz „Warcaby gigant”. Przepustką do wzięcia w nich udziału będzie paragon z zakupów zrobionych w Manufakturze 31 marca na kwotę co najmniej 50 zł. W rotundzie galerii handlowej na wielkiej podświetlanej szachownicy rozłożone będą trzy różne rodzaje kryształków Svarowskiego. Kamienie będą nieznacznie różnić się od siebie kolorem i kształtem. Spostrzegawczość, refleks i prawdziwie sokoli wzrok pomoże wskazać kamyk, pod którym będzie kryła się nagroda. Żeby wygrać rubinową biżuterię należy odnaleźć klejnot w nieco innym od pozostałych kształcie. W całej szachownicy będą ukryte tylko cztery takie kamienie. Warto też szukać kryształków o barwie ciemniejszej niż pozostałe. Pod takimi kamieniami będą kryć się atrakcyjne nagrody: biżuteria, zegarki, zestawy luksusowych kosmetyków, vouchery czy karty podarunkowe.

Drugi konkurs spodoba się pewnie fanom gier zmuszających do myślenia. Scena, która stanie w rotundzie będzie gigantyczną szachownicą z pionkami wielkości ludzi. Przeciwnikiem w ekspresowej grze w warcaby będzie sprytny Marcowy Zając. Nagrodę zdobędzie ten gracz, któremu uda się go pokonać i zbić jego pionek.
Goście Manufaktury przez cały wieczór będą mogli posłuchać znanych motywów muzyki klasycznej w wykonaniu orkiestry symfonicznej Symphonix Ensemble i obejrzeć widowiskowe taneczne show. Oprócz tańczącej na scenie Alicji, biesiadującego przy stole Kapelusznika, czy surowej Królowej Kier, w Manufakturze można też będzie spotkać zabieganego Białego Królika. Wbrew pozorom, okaże się całkiem ważną postacią. Cztery razy w ciągu nocy Królik do swojego kapelusza będzie zbierał paragony – pierwszych 10 osób, które okażą paragon na podaną przez niego kwotę zostanie nagrodzonych.

Nocne zakupy to oprócz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami przede wszystkim rabaty na kolekcje wiosenne, ale nie tylko. Na pewno warto odwiedzić jedyny w Łodzi butik Van Graaf, który na cały asortyment zimowy przygotował specjalną 50% zniżkę. Podobnie będzie w salonie Weekend By Maxmara, który oferuje 40% upust na zimową kolekcję, a 10 % zniżki na wszystkie kurtki i płaszcze. Upusty sięgające 30% przygotowały na sobotni wieczór Yves Rocher i Quiosque. Taniej o 20% będzie sklepach: Jacqueline Riu, Jackpot, I am, Venezia, Vagabond, Americanos, C&A, Aldo czy Atlantic. W poszukiwaniu torebki czy butów nie można zapomnieć o Coccinelle, gdzie ceny na cały asortyment obniżone zostaną o 15%. Panów z kolei ucieszy 20% rabatu na wszystkie produkty w Matinique czy Wólczance i ceny niższe nawet o połowę w Pawo. Wiosennych cięć cenowych będzie dużo więcej, warto więc poszukać ich w butikach Manufaktury. Nocne buszowanie po sklepach, a także konkursy z nagrodami potrwają do północy.

[nggallery id=2586]

2012-03-28T07:15:22+01:0028 marca 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: