LUKSUSOWE SERUM LIFTINGUJĄCE DO BIUSTU z serii 24K GOLD Eveline Cosmetics

Strona główna » Blog » LUKSUSOWE SERUM LIFTINGUJĄCE DO BIUSTU z serii 24K GOLD Eveline Cosmetics

LUKSUSOWE SERUM LIFTINGUJĄCE DO BIUSTU z serii 24K GOLD Eveline Cosmetics

LUKSUSOWE SERUM LIFTINGUJĄCE DO BIUSTU

z serii 24K GOLD Eveline Cosmetics

VOLUME PUSH-UP

PROFESJONALNY EFEKT PUSH-UP

 

LUKSUSOWE SERUM LIFTINGUJĄCE DO BIUSTU wzbogacone drobinkami czystego 24-karatowego złota wykorzystuje efekt zaawansowanego nieinwazyjnego liftingu piersi. Rewolucyjna formuła na licencji światowych patentów, oparta na najskuteczniejszych kompleksach aktywnych, działa niczym biostymulator kolagenu, odbudowując siatkę włókien podporowych skóry i widocznie zwiększając napięcie oraz sprężystość biustu. Już po pierwszej aplikacji serum tworzy mikrosiateczkę liftingująca, zapewniając efekt maksymalnie uniesionych, zaokrąglonych piersi.

 

Rezultat: biust jest ujędrniony, atrakcyjnie wymodelowany i uniesiony.

 

WYSELEKCJONOWANE UNIKALNE SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

PEPTYD NOWEJ GENERACJI MATRIXYL_3000 – pobudza syntezę składników macierzy skóry, wykazując silne działanie zagęszczające i ujędrniające. VOLUFILINE™ – naturalny ekstrakt z azjatyckiej rośliny Gardenia Asiatica, stosowanej od wieków w medycynie naturalnej. Działa jak „naturalny wypełniacz” – wnika w głąb skóry i stymuluje rozwój lipidów w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu piersi staja się pełniejsze i bardziej napięte. KIGELIA AFRICANA – bioekstrakt z afrykańskiego drzewa o niezwykle silnych właściwościach ujędrniających i poprawiających sprężystość; zapewnia spektakularny efekt PUSH-UP unosząc skórę, która utraciła swoje optymalne napięcie. Przeciwdziała zwiotczeniu. SFERYCZNY BIO-KOLAGEN – pobudza komórki skóry do naturalnej produkcji włókien kolagenu. Tworzy na skórze niewidzialną mikrosiateczkę unoszącą i podtrzymującą biust. HYALURON ACTIVE – jego łańcuchowa struktura, przeplatając przestrzenie miedzy włóknami kolagenu, wzmacnia piersi i nadaje im młodzieńczą sprężystość. DROBINKI CZYSTEGO 24K ZŁOTA – działają wygładzająco i liftingująco już od momentu aplikacji. Pobudzają intensywną syntezę kolagenu i rekonstrukcje tkanek podporowych, dzięki czemu wyraźnie zwiększają jędrność i sprężystość biustu.

 

*INNOWACYJNA FORMUŁA NA LICENCJI PATENTU USA DLA MATRIXYL_3000 – US 6,620,419, POTWIERDZONA BADANIAMI** SKUTECZNOŚĆ:

Lifting biustu (efekt push-up) – do 2,5 cm

Efekt ujędrnienia i zaokrąglenia piersi – 98%

 

**Badanie na wybranej grupie kobiet przez 2 tygodnie.

 

Sposób użycia: dwa razy dziennie delikatnie wmasować serum w skórę biustu i dekoltu, wykonując ruchy okrężne w kierunku od dołu ku górze. Wmasować aż do całkowitego wchłonięcia.

 

Cena: ok. 19,99 zł / 250 ml

2018-03-14T03:30:35+00:00 28 lipca 2017|Kosmetyki|