Strona główna » Blog » Konkurs Wiosna jest w kropki! Kolekcja Paperdot w Empiku!

Konkurs Wiosna jest w kropki! Kolekcja Paperdot w Empiku!

Chmury na błękitnym niebie, złote promienie słońca, różowe hiacynty i kiełkująca zieleń – nadchodzi wiosna. W Empiku wiosna jest w kropki, królują pastelowe odcienie i lśniące akcenty. Optymistyczne napisy Spring is comming oraz Be happy, Be bright, Be you to hasła tegorocznej wiosennej kolekcji Paperdot.

 Wiosna to czas porządków i wdrażania postanowień, których nie udało się zrealizować od początku roku. Przychodzi nowa energia, którą wzmacniają najmodniejsze odcienie błękitu i różu. Złote pasy i kolorowe kropki tworzą urocze desenie, na których wybrzmiewają pozytywne hasła.

 W unikalnej kolekcji Empiku znajdują się etui na okulary, wygodne torby na lunch, praktyczne pudełka na drobiazgi, kolorowe ołówki, pineski w kształcie motyli, notesy kołowe oraz kilka innych wyjątkowych gadżetów biurowych. Nie zabraknie też kubków termicznych i eleganckich filiżanek. Hitem jest multi-planner (lipiec 2017 – grudzień 2018) pełen wygodnych podziałek i naklejek. Wśród nowości warto zwrócić uwagę na świecę zapachową i aromatyzowane patyczki.

 Kolekcja dostępna jest w 139 salonach sieci Empik i na empik.com.

KONKURS!

Nagroda: multizestaw, składający się z multiplannera, zestawu ołówków, zestawu magnesów, pudełka, kubka termicznego – całość zapakowana w ozdobną torbę z kolekcji!

 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać tak wspaniały zestaw?

  1. Polubić nasz fanpage na Facebook’u: https://www.facebook.com/modaija/
  2. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe: wymień dwa hasła tegorocznej wiosennej kolekcji Paperdot

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Paperdot w terminie do 03. kwietnia 2017 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody.

Nagrodę otrzyma Autor(ka) prawidłowej odpowiedzi, 100 w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: to między innymi Spring is comming, Be happy, Be bright, Be you

Nagrodę otrzymuje: Ludmiła Kraków.

2017-04-24T10:48:36+00:0020 marca 2017|Konkursy|