Strona główna » Blog » Konkurs: Bożonarodzeniowe dary natury

Konkurs: Bożonarodzeniowe dary natury

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Rodzinne spotkania, ciepło domowego ogniska i chwila wytchnienia od szarej codzienności, to tylko niektóre z elementów, które czynią go tak wyjątkowym. Obsypywanie podarkami najbliższych nam osób jest jedną z najprzyjemniejszych tradycji świątecznych. Z myślą o tej chwili – marka Sylveco przygotowała specjalne, bożonarodzeniowe zestawy upominkowe.

Oryginalnie zapakowane podarki, kryją w swoim wnętrzu kosmetyki, które ucieszą nawet najbardziej wymagających amatorów ekologicznych produktów. Stworzone na bazie tylko i wyłącznie naturalnych składników kosmetyki marki Sylveco, mogą stać się świetną alternatywą dla co roku kupowanych zestawów, oferowanych przez większość hipermarketów. Wyjątkowość takiego prezentu tkwi w fakcie, iż sam – jako obdarowujący, możesz zadecydować, co otrzyma bliska Ci osoba. Wchodząc na stronę producenta – www.sylveco.pl w zakładce „e-sklep” znajdujesz interesujące Cię produkty, wpisujesz je do formularza i czekasz na przesyłkę. Jeden zestaw może składać się z trzech kosmetyków. Oczywiście płacisz jedynie za zawartość koszyka, piękna oprawa prezentu to gwiazdkowy podarunek od marki Sylveco. Pragniemy, by ten szczególny czas w wyjątkowy sposób zapisał się w pamięci Twojej i Twoich bliskich.

Zasady konkursu:

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu odpowiedzi na pytanie – Podaj minimum 5 surowców, które marka Sylveco wykorzystuje do produkcji swoich kosmetyków. Podpowiedzi szukaj na www.sylveco.pl

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: Sylveco w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2011 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, niezbędnych w przypadku ewentualnej wygranej!).

Nagrodą jest pięć zestawów kosmetyków Sylveco!

O firmie:
SYLVECO® jest polską firmą biotechnologiczną, którą założył w 1992 r. Stanisław Piela. Firma zajmuje się identyfikacją, izolacją i oczyszczaniem interesujących substancji z surowców roślinnych. Innowacyjnie opracowana technologia izolacji i oczyszczania triterpenów z kory brzozy pozwala uzyskać niespotykanie wysoką czystość w konkurencyjnej cenie. Triterpeny (betulina, kwas betulinowy, kwas oleanolowy, kwas ursolowy, amyryna, lupeol) stanowią aktywny surowiec do produkcji kosmetyków o działaniu regenerującym i upiększającym.

Rozwiązanie konkursu:

Prawidłowa odpowiedź: to m.in.: Olejek rozmarynowy, Olej ze słodkich migdałów, Lanolina, Olej jojoba, Ekstrakt z aloesu, Masło Shea czy Olej arganowy (oczywiście, jest tych surowców więcej, wszystkie poprawne odpowiedzi były brane pod uwagę).

Nagrody wylosowali: Maria G. z Zamościa, Diana S. z Białegostoku, Ryszard S. z Płocka, Joanna P. z Tych, Agnieszka J. z Gdańska.

Gratulujemy!

2018-03-14T10:14:12+00:0014 grudnia 2011|Konkursy, Kosmetyki, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: