Strona główna » Blog » InkaStyl – stylowy debiut na modowym rynku

InkaStyl – stylowy debiut na modowym rynku

Marka InkaStyl to jedna z ciekawszych nowych propozycji na polskim rynku odzieżowym. Konsekwentne wzornictwo, od początku utrzymujące się w stylistyce  młodzieżowej elegancji oraz prezentowana w każdym sezonie bogata paleta barw, stanowią znak rozpoznawczy, działającej od wiosny 2012 roku marki.

Adresatki InkaStyl to nowoczesne, aktywne kobiety, dla których w modzie liczy się harmonia pomiędzy komfortem użytkowania, a obowiązującymi trendami. W ofercie marki przeważają pozycje z lekkiej dzianiny. Jej dobra jakość, miękkość i przewiewność, idące w parze z rozsądnymi cenami oferowanych produktów, to kolejne po bogatym wzornictwie walory oferty marki.

Propozycja InkaStyl na sezon wiosna-lato 2013 to istna feeria podążających za bieżącymi trendami barw i wzorów. Kolekcja ma charakter modułowy. Poszczególne modele uszyto z dzianin o zbliżonej fakturze i kolorystyce.

Wszystkie utrzymane są w charakterystycznej dla marki, konsekwentnej stylistyce. Dzięki temu ubrania InkaStyl z łatwością dają się ze sobą łączyć w bazy dla wielu różnych stylizacji.

Produkty z ofery marki kupić można w sklepie internetowym: www.inkastyl.eu

InkaStyl

2018-03-14T08:16:42+00:0026 kwietnia 2013|Moda|