FOLLOW ME – nowa kolekcja bielizny Gatta podczas Warsaw Fashion Street

Strona główna » Blog » FOLLOW ME – nowa kolekcja bielizny Gatta podczas Warsaw Fashion Street

FOLLOW ME – nowa kolekcja bielizny Gatta podczas Warsaw Fashion Street

Za nami największy festiwal mody w Warszawie z udziałem gwiazd i z pokazami najlepszych kolekcji – WARSAW FASHION STREET 2017. Tegorocznej, już XII edycji, towarzyszyła Gatta, która przeniosła wszystkich do romantycznej sycylijskiej wioski, zamieszkanej przez piękne i pewne siebie kobiety. Pokaz zainaugurował nową kolekcję marki – „FOLLOW ME”, która obfituje w sensualne i zmysłowe koronki w odcieniach czerni, pudrowego różu i głębokiego fioletu przywodzącego na myśl soczyste owoce śliwki.

Pokaz Gatta Intimate w trakcie Warsaw Fashion Street był oficjalną inauguracją kolekcji „FOLLOW ME” na sezon jesień-zima 2017/18. Najnowsze projekty to modele dla pewnych siebie i świadomych swojego seksapilu kobiet, które wyznaczają trendy. Delikatne prześwity siatki, koronki oraz przeplatające się zdobienia w postaci tasiemek to doskonały sposób na podkreślenie kobiecych kształtów. Bielizna Gatta Intimate stworzona jest z wysokiej jakości materiałów przy szczególnej dbałości o detale. Jest to kompromis między niezwykle ważną dla współczesnej kobiety wygodą, a eterycznością.

O wyjątkowości tego pokazu świadczyła nie tylko piękna bielizna, ale również kreacja samego wydarzenia. Muzyka na żywo, wianki przygotowane przez pracownię florystyczną Anemony i podkreślające seksapil bielizny, zwiewne i tajemnicze kreacje które inspirowane są ciepłym, sycylijskim powiewem wiatru.

 

2017-06-19T12:33:45+00:00 19 czerwca 2017|Moda|

Zostaw komentarz