zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Cat na wiosnę-lato 2012

Cat na wiosnę-lato 2012

Caterpillar to marka z ponad 100 letnią tradycją i silnymi wartościami. Zbudowana została na solidnych podstawach etyki w pracy i podejmowania życiowych wyzwań. Historia firmy zaczyna się w 1904 roku od skonstruowania przez poprzedników Caterpillara, firmę Holt&Best, pierwszego traktora torowego. Obecnie CAT jest największym światowym producentem maszyn budowlanych. Kojarzone są one z nowoczesnością i wytrzymałością. Te same standardy przejęło obuwie i akcesoria, które od 1990 roku znajdują się w ofercie firmy.

Charakteryzują się one autentycznością, wytrzymałością i wyrazistymi wzorami. Zaakceptowana przed laty na rynku amerykańskim kolekcja stale się poszerza. Produkty inspirowane obowiązującymi trendami nie straciły jednak nic ze swojej funkcjonalności i industrialnego charakteru. Wciąż trafiają do kobiet i mężczyzn na całym świecie. Wielbiciele marki CAT to jednostki ceniące sobie bezpieczeństwo i funkcjonalność, posiadające swój własny styl oraz otwarte na nowe trendy.
Buty CAT są wynikiem ciągłej pracy specjalistów i innowacyjnego podejścia do produkcji obuwia oraz wykorzystywania nowych materiałów i technologii. Wynikiem całkiem świeżego spojrzenia na tę kwestię są wzory z linii Progress. Przy ich tworzeniu zastosowano zasadę „mniej znaczy więcej”. Używając mniej materiałów stworzono wytrzymałego i wygodnego buta.

iTechnology
To prawdziwa rewolucja w produkcji butów. Wygodę i znakomitą amortyzację typową dla obuwia sportowego połączono z wytrzymałością i designem charakterystycznym dla klasycznych produktów marki Caterpillar. Zastosowanie konstrukcji Goodyear zapewnia trwałość i wytrzymałość, a wkładka EVA absorbuje wstrząsy i dba o komfort stopy. Dzięki takim rozwiązaniom buty z kolekcji iTechnology są elastyczne, stylowe, mocne i wygodne.

Kolekcje damskie
Twórcy obuwia marki CAT zdają sobie sprawę, że wygląd buta jest równie ważny jak technologie zastosowane przy jego produkcji. Jest to istotne zwłaszcza wtedy, gdy klientem jest kobieta. Dlatego właśnie stworzono odrębną linię butów damskich, w której znaleźć można modele idealne zarówno do codziennego spaceru po mieście, jak i na weekend poza nim. Przemyślana kolorystka i modne wzornictwo, trwałe materiały i komfort – tak najkrócej można opisać te kolekcje.

 

Kolekcje dziecięce
Kierując się doświadczeniem w produkcji butów i znajomością dziecięcych potrzeb CAT tworzy kolekcje dla najmłodszych klientów. Bezpieczne dla stopy, trwałe, ciepłe i ładne obuwie, pozwala maluchom rozwijać pasje i zaspokajać ciekawość świata.

2018-03-14T09:45:02+01:0024 kwietnia 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: