Image Zwiastun nowego sezonu w Top Secret

Zwiastun nowego sezonu w Top Secret

Top Secret rozpoczyna nowy sezon. W pierwszych tygodniach roku marka stawia na stylizacje w intensywnych, świeżych i żywych kolorach. W kolekcji są żółte, zielone, niebieskie, różowe płaszcze, kolorowe żakiety.

Na Walentynki Top Secret proponuje zwiewne sukienki, łączenie koloru czerwonego z różowym i pastelowe zestawienia np. szarości z różowym. Romantyczne bluzki łączone są ze swetrami, denimowymi spódniczkami czy jeansami w różnych shapach. Kończy się dominacja klasycznych w formie rurek, na rzecz spodni o różnorodnych formach.

Kolejny mocny trend to nadruki, głównie w duże malarskie kwiaty, w kontrastowych kolorach żółci, czerwieni, różu i zieleni. W ramach makro trendów nawiązujących do publicznej manifestacji poglądów pojawiają się hasła na bluzach i koszulkach, taśmach. Taśmy i szerokie pasy nawiązują do ciągle obecnego w modzie nurtu sportowego. Motyw kraty też trzyma się mocno i pojawia sięw kolekcji top Secret na koszulach, tunikach, płaszczach.

Energetycznym kolorom i kolorowym wzorom na początku sezonu towarzyszą raczej proste formy ubrań. Widać też sporo szerokich falban, plisowania, które pojawią się w kolejnych odsłonach kolekcji i są zwiastunem sezonu.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link