moda marconi

Zmysłowa elegancja w nowej kolekcji Marconi

Wytworna i kobieca – to kwintesencja jesienno-zimowej kolekcji Marconi dla kobiet biznesu. Twarzą kampanii jest Karolina Sosnowska, Miss Warmii i Mazur.

Panie, które kochają elegancję, są pewne siebie i nie boją się nowych trendów, z pewnością zachwyci nowa kolekcja Marconi na jesienno-zimowy sezon. Stroje, które przygotowała marka na zbliżający się sezon są uniwersalne, można je nosić zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście.

Modne kraty, połączenie kontrastowych barw, np. fioletu z czernią czy szarości z bielą to tylko niektóre z tendencji, które pojawiły się w nowej kolekcji.

Znajdziemy w niej także eleganckie szare komplety z tweedowymi żakietami typu Chanel, marynarki z modnymi skórzanymi wstawkami, sukienki w kolorze szlachetnej bieli.

Jesień nie musi szaro-bura, dlatego Marconi dla odważnych pań przygotowało sukienki w energetycznych kolorach kobaltu i czerwieni.

Twarzą nowej kolekcji jesienno-zimowej na 2015/2015 rok jest Karolina Sosnowska, Miss Warmii i Mazur, która została również Bursztynową Miss Polski 2015.

Zakochałam się w kolekcji Marconi za jej elegancję, a zarazem wygodę. Ubrania mają ogromną klasę i styl. Zmieniając dodatki, możemy nosić je na każdą okazję – mówi Karolina Sosnowska o współpracy z Marconi.

Marconi to polska firma, która działa na rynku od 15 lat. Jest dedykowana kobietom ceniącym elegancję i klasykę. Nasze kolekcje cieszą się zainteresowaniem zarówno Klientek polskich, jak ich zagranicznych. Kreacje Marconi są sprzedawane w Niemczech, Danii, Czechach, Słowacji, Rumunii, na Litwie, Łotwie, Estonii i Węgrzech. Podczas Międzynarodowych Targów Mody 2015 w Ptak Fashion City firma została wyróżniona jako Najlepszy Wystawca Polski.

Zdjęcia: Adam Broniarz

ModaiJa poleca również:

Copy link