Zestaw 3 Zestawy na wi teczne spotkania Propozycje stylizacji

Zestawy na świąteczne spotkania. Propozycje stylizacji

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym chcemy wyglądać elegancko i wyjątkowo. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi przy Wigilijnej kolacji warto podkreślić uroczystym strojem. Czerwień, czerń, biel i zieleń to kolory niezmiennie kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia. Poniżej przegląd modnych zestawów, w których oczarujemy najbliższych.

Na pewno sprawdzą się zestawy klasyczne, jak biel i czerń. Proponujemy czarną spódnicę, klasyczne szpilki oraz białą koszulę.
Złota biżuteria doda ciekawego charakteru całej stylizacji i podkreśli podniosłość wydarzenia jakim bez wątpienia jest świąteczny czas z bliskimi.

 

Yes dress ! Sukienka to zawsze dobry wybór. W zależności od koloru i kroju, możemy tworzyć eleganckie zestawy idealne na świąteczne przyjęcia. Postaw na klasykę, jak czerń czy granat, albo wybierz wersję bardziej kobiecą – w czerwonym kolorze.

Zamiast biżuterii, stylizację na świąteczne spotkanie z najbliższymi możemy ozdobić ubraniami z aksamitu. W tym sezonie modny bordowy oraz granatowy doda świąteczno – imprezowego charakteru. Ubrania można wykorzystać później przy okazji Sylwestra lub karnawałowych przyjęć.

 

Całość stylizacji warto uzupełnić o ciepłe, wygodne buty. Będą wyglądać elegancko i pasować do świątecznego charakteru.

 

Klasycznie:

Zestaw 1 Zestawy na wi teczne spotkania Propozycje stylizacji

Sukienki:

Zestaw 2 Zestawy na wi teczne spotkania Propozycje stylizacji 

Aksamit:

Zestaw 3 Zestawy na wi teczne spotkania Propozycje stylizacji 

Buty:

 Zestaw buty Zestawy na wi teczne spotkania Propozycje stylizacji

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link