Zendaya4 Zendaya Coleman i jej styl czyli ubierz si jak gwiazda

Zendaya Coleman i jej styl, czyli ubierz się jak gwiazda!

Zendaya Coleman to postać znana głównie młodszemu pokoleniu, które z zapartym tchem oglądało produkcję Disney Channel pt. Shake it up.

Zendaya jest kolejną młodą gwiazdą z fabryki Disneya, która osiąga ogromne sukcesy podobnie jak Selena Gomez, Demi Lovato czy Miley Cyrus. Niedawno młodziutka aktorka została twarzą luksusowej marki kosmetycznej Lancôme.

Zendaya zagrała w kilku filmach fabularnych, np. w 2017 roku została obsadzona w filmie „Marvel’s Spider-Man: Homecoming” wraz z Tomem Hollandem i „The Greatest Showman” z Hughem Jackmanem i Zakiem Efronem.

Zendaya Coleman pojawia się również w roli modelki na okładkach znanych magazynów : Vogue, Cosmopolitan i Allure. Od niedawna w HBO możemy oglądać dość kontrowersyjny serial dla nastolatków z Zendayą Coleman w jednej z głównych ról.

Nie sposób nie zauważyć bardzo ciekawego wyczucia stylu przez młodziutką gwiazdę, lubi bawić się modą, a figura modelki pozwala na eksperymenty.

Zendaya1 Zendaya Coleman i jej styl czyli ubierz si jak gwiazda Zendaya2 Zendaya Coleman i jej styl czyli ubierz si jak gwiazda Zendaya3 Zendaya Coleman i jej styl czyli ubierz si jak gwiazda Zendaya4 Zendaya Coleman i jej styl czyli ubierz si jak gwiazda

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link