warsztaty

Zapraszamy na warsztaty szycia i konstrukcji ubioru

hedocoMasz w domu maszynę do szycia po babci, której nie umiesz obsługiwać, a chciał(a)byś się nauczyć? Masz może ubrania, których nie nosisz, bo zepsuł się suwak lub nogawki są za krótkie? Chciał(a)byś szybko odświeżyć swoją garderobę, np. robiąc ze spodni krótkie spodenki, spódnicę ze swetra lub sukienkę z bluzy? Te warsztaty są dla Ciebie!

Warsztaty „Hedoco na miarę” to doskonała okazja do zapoznania się z podstawowymi technikami szycia. Podczas spotkań trwających cały weekend, zdobędziesz podstawowe umiejętności, które potem będziesz mógł/a rozwijać we własnym zakresie. Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących.

Pierwszego dnia: – nauczysz się obsługi maszyny – poznasz podstawy wiedzy o tkaninach – zdobędziesz wiedzę na temat wykańczania ubrań, która może być później przydatna w bardziej świadomej ocenie wykończenia odzieży podczas zakupów – uszyjesz jedną prostą rzecz np. rękawicę kuchenną, torbę ekologiczną, skarpetę na telefon – przerobisz swoje stare ubrania; możesz skrócić spodnie lub zrobić z sukienki spódnicę. A może któraś z Twoich rzeczy potrzebuje naprawy? Przynieś je ze sobą!

Drugiego dnia: – uszyjesz jedno ubranie z materiałów dostępnych na warsztatach; możesz zrealizować swój wymarzony projekt, na przykład z pomocą prowadzącej uszyć idealną sukienkę! Albo uszyć jedno z ubrań z kolekcji Hedoco na podstawie wybranych, dostępnych wykrojów.

Warsztaty poprowadzi krawcowa z 20-letnim stażem o niezwykłych umiejętnościach i nieskończonych pokładach cierpliwości. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł zrealizować swój własny pomysł, a poziom trudności zostanie dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Warsztaty odbędą się w weekend 11-12 stycznia 2014 r. w Warszawie przy al. Na Skarpie. Zajęcia trwają od 11:15 do 18:15 w sobotę i od 10:00 do 17:00 w niedzielę, łącznie 14 godzin. Koszt – 450 zł od osoby.

Zapewniamy miłą atmosferę, poczęstunek, maszyny do szycia oraz tkaninę w kolorze jasny melanż. Jeśli chcesz użyć innego materiału lub wzbogacić swój projekt o guziki czy suwaki przynieś je ze sobą. Masz w domu maszynę do szycia, której nie umiesz obsługiwać? Zabierz ją na warsztaty, chętnie pomożemy! Weź także wygodne buty i lunch.

Przyjdź do nas i zaprzyjaźnij się z igłą i nitką!

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: ada@hedoco.com
Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy drogą mailową lub na facebooku:facebook.com/HEDOCO

Podziel się wiadomością:

Polecamy również