kary dla pijanych kierowców

Zaostrzyć kary dla pijanych kierowców! Happening Krajewskiego!

HAPPENING STREET ART. KRAJEWSKIEGO 
Zaostrzyć kary dla pijanych kierowców!

Nie pozwalajmy na zabijanie naszych bliskich na ulicach naszego kraju! Wszystkich, którzy są za zaostrzeniem kar dla pijanych kierowców, podzielają moje zdanie, Zapraszam na HAPPENING STREET ART. KRAJEWSKIEGO Kochani, zapraszam na coś niespotykanego 16 stycznia godzina 12:00 (parking przed Sejmem)

Happening, w którym będę chciał przekazać w formie artystycznej, (edukacyjnej) poprzez instalacje którą stworzę, na ten dzień. Nic nas nie przekonuje tak, jak mocne obrazy! Więc zapraszam z serca na coś wyjątkowego, jest to tylko jednorazowe widowisko, tego rodzaju sztuki nie powtarza się po raz kolejny.

Chciałbym poruszyć granice realności i będę eksperymentował na granicy życia i sztuki. Może się wszystko wydarzyć! Czuje się zobowiązany poinformować, że widowisko jest dla ludzi o mocnych nerwach! Kochani z serca Was zapraszam i zapraszajcie proszę innych, to będzie bardzo ważny dzień w historii Polski. Wszyscy obecni przyczynią się do akcji Stop zabijaniu na ulicach naszych miast, przez pijanych kierowców.

Piotr Krajewski

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/506662936114252/

Będą z Nami :

ART. IMPERIUM, Radio RP, Rynek de, Mamy Cel,Flesik.pl, Moda i Ja

streetart

Podziel się wiadomością:

Polecamy również