targi made in poland

Zamiast sieciówkowych banałów – Fabryka Prezentów!

Byliście może ostatnio na Krakowskim Przedmieściu? Jeśli nie, to zapraszamy 6-7 grudnia pod numer 64 do Domu Polonii, który w ten weekend zamieni się w Fabrykę Prezentów dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zrobili świątecznych zakupów . Zapowiedziana na 6 grudnia iluminacja świąteczna Traktu Królewskiego zachęca do spacerów.

Będzie można poszaleć zakupowo wśród stoisk około 40 designerów z różnych światów: mody, biżuterii, akcesoriów, dodatków, dziecięcych gadżetów i wnętrz. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ale Fabryka Prezentów na zakupach się nie kończy. To też spotkania z ciekawymi ludźmi,konkursy, muzyka ze śniegiem i Mikołajem w tle oraz niepowtarzalna atmosfera przedświątecznego animuszu.

Upewnijcie się więc, że 6-7 grudnia, w godzinach 11-19, macie w kalendarzu zarezerwowany dla Fabryki Prezentów. Pamiętajcie też, że każdy kto zrobi zakupy na targach może wziąć udział w konkursie i wygrać fantastyczną biżuterię  wydrukowaną na drukarce 3D.

Czyli: fantastyczne gwiazdkowe prezentowisko w ciekawej przestrzeni. Sala w Domu Polonii jest przyjazna zarówno kupującym, jak i wystawcom – brak tam zakamarków i miejsc lepszych albo gorszych. Wszystko będzie jak na dłoni. Nic, tylko podziwiać i kupować!

Wystawcy chcący wziąć udział w naszym wydarzeniu proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres: galeriaproznosci@gmail.com, należy dołączyć również link do swoich prac (www, fb, blog).

PATRONI MEDIALNI
halo-wawa.pl
modnaulica.pl
freestyle.pl
trendz.pl
fashionweare.com
warsawholic.com
modaija.pl
egaga.pl

Kolejna edycja 13-14 grudnia.

Zapraszamy!

https://www.facebook.com/GaleriaProznosci

http://www.galeriaproznosci.pl/

targi made in poland

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link