Zagrali dla zwierzaków

Zagrali dla zwierzaków i zebrali blisko 26.000 zł!

25 października Galeria Młociny wspólnie z Fundacją Viva! oraz młodymi muzykami z zespołu Felivers zorganizowali wyjątkowy koncert charytatywny.

W piątkowy wieczór w bielańskim centrum handlowym wystąpili Felivers, Mateusz Ciawłowski, 4dreamers, Carla Fernandes oraz zespół Cukier. Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych i lubianych osobowości medialnych, które kwestowały na rzecz fundacji.

Galeria Młociny podarowała aż 15000 zł, a cały dochód ze zbiórek wyniósł 26000 zł i został przekazany na rzecz schroniska dla zwierząt w Korabiewicach.

By wesprzeć czworonożnych przyjaciół i zapewnić im opiekę w trakcie zbliżającej się zimy, Galeria Młociny wspólnie z Fundacją Viva! oraz muzykami z zespołu Felivers zorganizowali koncert charytatywny. W piątkowy wieczór na Bielanach wystąpili Felivers, 4Dreamers, Carla Fernandes, Mateusz Ciawłowski oraz zespół Cukier. Wydarzenie poprowadził Michał Piróg – artysta słynący ze swojej miłości do zwierząt. Do wyjątkowej inicjatywy przyłączyły się również inne, cenione osobowości znane ze świata mediów, które tego dnia starały się zebrać jak największą kwotę pieniędzy mających wesprzeć potrzebujące zwierzęta.

Wśród obecnych na wydarzeniu gwiazd znaleźli się m.in. Dawid Woliński, Julia Wróblewska ze swoją fretką, Karolina Pilarczyk, Sylwia Lipka, Dorota Williams, Bogna Sworowska oraz wiele idoli młodego pokolenia znanych z aplikacji Instagram, czy TikTok. Wiele z nich podarowało również cenne fanty, które zostały zlicytowane podczas odbywającej się w ramach wydarzenia aukcji. Cała zebrana kwota – 25 740,25 zł, została przekazana na rzecz Schroniska dla zwierząt w Korabiewicach.

Ponadto wszyscy ci, którzy rozważają adopcję zwierząt, mieli okazję, by odwiedzić stoisko Fundacji Viva! oraz zapoznać się z całym procesem przygarnięcia pupila pod swój dach. Będący na miejscu wolontariusze szczegółowo opowiedzieli obecnym o wszystkich aspektach adopcji.

Galeria Młociny robi wszystko, aby być miejscem przyjaznym dla zwierząt. Wprowadziła nowy regulamin, który pozwala na wprowadzanie na teren galerii swoich pupili. Przy wejściach zostały także postawione również poidełka dla psów. Listę sklepów, w których można zrobić zakupy wraz ze swoimi pupilami można znaleźć na stronie www.galeriamlociny.pl

Podziel się wiadomością:

Polecamy również