1AV975_QUIOSQUE_69,99_postcard

Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa…

Marka odzieżowa QUIOSQUE rozpoczęła drugą edycję akcji Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa, której celem jest zwrócenie uwagi kobiet na ich zdrowie, zachęcenie do poświęcenia czasu sobie, a w szczególności do wykonania badań profilaktycznych. W październiku w salonach QUIOSQUE dostępna jest limitowana edycja t-shirtów. Zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa Centrum.

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyła się ubiegłoroczna akcja, QUIOSQUE postanowił kontynuować temat związany z profilaktyką zdrowia, a w szczególności raka piersi. Ten temat jest szczególnie bliski marce ponieważ tworzą ją niemal wyłącznie kobiety. Kobiety stanowią także inspirację do kreowania kolekcji.

Różowa Wstążka – symbol walki z rakiem piersi – to ten motyw projektantki QUIOSQUE zinterpretowały na swój sposób i stworzyły wyjątkowe t-shirty. Są one dostępne w salonach QUIOSQUE oraz na www.quiosque.pl tylko w październiku – międzynarodowym miesiącu walki z rakiem piersi.

Zysk ze sprzedaży t-shirtów zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia „Amazonki”, zajmującego się wsparciem kobiet po leczeniu raka piersi i profilaktyką tej choroby.

Aby przekonać Polki do regularnego wykonywania samobadania piersi, marka QUIOSQUE wykonała specjalne ulotki z krótkim instruktarzem dotyczącym samobadania. Otrzymują je wszystkie panie odwiedzające salony QUIOSQUE w październiku.

1AV975_QUIOSQUE_69,99 1AV976_QUIOSQUE_69,99 16B705_49,99

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link