Bb0 1064 Z mi o ci straci g ow i zajdzie w ci

Z miłości straci głowę i zajdzie w ciążę

W najbliższych odcinkach „Pierwszej miłości” diametralnie odmieni się los Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Dziewczynę, którą dotąd nie miała zbyt wiele szczęścia w miłości zacznie adorować aż dwóch mężczyzn.

Znajomość z pierwszym z nich Adamem (Marcin Krajewski) zacznie się dość niewinnie. Kingę zapozna z nim podstępem, jej syn Tomek (Oskar Wojciechowski). Adam jest jego nauczycielem tańca. Chłopiec jest nim tak zachwycony. Wyznaje Kindze, że chciałbym mieć takiego tatę. Kingę również zaintrygował. Na tyle, że odprowadzając synka do przedszkola liczy na spotkanie z Adamem. Kiedy do niego nie dochodzi, do akcji znowu wkracza mały chłopiec. Tomek wyjawia Adamowi, że Kinga bardzo liczyła na spotkanie z nim. Adam początkowo jest zaskoczony, ale już wieczorem spontanicznie zapuka do drzwi Kingi i zaprosi ją na koncert. Jednak w dniu randki, wszechświat jej nie sprzyja: wypala żelazkiem dziurę w ulubionej bluzce, okazuje się, że nie ma z kim zostawić dzieci. W dodatku nie może zadzwonić i uprzedzić Adama, bo on nie ma telefonu komórkowego. Do randki dojdzie, ale w zupełnie niecodziennych okolicznościach. Kolejne spotkanie również nie obędzie się bez przeszkód. Kinga nie będzie mogła na nią dotrzeć, bo przez zepsuty zamek utknie w knajpie. Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, gdy kilka dni po tym zdarzeniu, Kinga zdecyduje się pójść na bal absolwentów szkoły, do której chodziła. Będzie chciała dopiec zbyt wścibskiej i uszczypliwej koleżance Beacie i dlatego zaprosi na bal Adama. Pech chciał, że tym razem to on nie dotrze na imprezę.

Wówczas z opresji uratuje Kingę Robert (Marek Kaliszuk), dawny kolega ze szkolnej ławki. Gdy Adam się o tym dowie, będzie zazdrosny. Nie bez powodu, bo Robert wyzna Kindze, że od przyjazdu do Wrocławia myślał tylko o spotkaniu z nią. Zaprosi ją do kina. Roberta zaaprobuje też Marek (Maciej Tomaszewski) ojciec Kingi. A w międzyczasie zacznie się psuć między nią a Adamem. Kinga będzie chciała zagłuszyć złe emocje związane z Adamem, spotkaniami z Robertem. To jednak nie będzie takie łatwe. Finalnie z jednym z nich Kinga wyląduje w łóżku. W efekcie zajdzie w ciążę. Kto będzie ojcem – wyjaśni się już niebawem.

[nggallery id=1790]

[nggallery id=1791]

 

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link