Ola Ciupa

Wylicytuj Olę Ciupę! Tego jeszcze nie było!

Wylicytuj Olę Ciupę! Tego jeszcze nie było! Ale na szczęście jest, bo to nie żart i nie plotka, tylko akcja w bardzo szczytnym celu!

Prezenterka telewizji 4fun.tv, fotomodelka, Słowianka z teledysków Donatana i Cleo i do tego piękna kobieta – została „wystawiona” na licytację. To wszystko w szczytnym celu. Licytacja wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u dzieci może okazać się zbędny.

Dwie osoby, które wylicytują najwyższą kwotę będą miały okazję iść na obiad z Olą. Dowiedzieć się, jaka jest na co dzień, jakie są jej pasje i zainteresowania i czy praca w telewizji to spełnienie jej marzeń.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://poznajgwiazde.pl

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Ola Ciupa
Ola Ciupa

Ola Ciupa[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link