Zakladki do ksiazek Wyj tkowe zak adki do ksi ek

Wyjątkowe zakładki do książek

Zakładki do książek pozwalają nie tylko zaznaczyć miejsce, w którym skończyło się lekturę, ale dodatkowo mogą umilić każdą chwilę z książką. Zamiast więc korzystać z kawałka kartki, kalendarzyka, wizytówki lub zaginania kartek, spraw sobie i swoim bliskim ładne i praktyczne zakładki.

  1. Jak zrobić zakładkę do książek?
  2. Zakładka na prezent dla bliskiej osoby
  3. Wytrzymała zakładka do książki

Wystarczy jednak przejrzeć oferty kilku różnych sklepów, aby można było zdać sobie sprawę z tego, że znalezienie ciekawych zakładek nie jest łatwym zadaniem. Najczęściej w sprzedaży dostępne są zwykłe kartoniki, które tak naprawdę nie wyróżniają się niczym szczególnym. Pomyśl więc o samodzielnym przygotowaniu takiej zakładki, szczególnie że dzięki temu za niewielkie pieniądze stworzysz coś wyjątkowego.

Jak zrobić zakładkę do książek?

Dużym ułatwieniem dla osób, które planują stworzenie zakładki do książek jest to, że można zamówić gotowe bazy. Są to specjalnie zaprojektowane elementy, które możesz dowolnie ozdobić i tym samym stworzyć niepowtarzaną zakładkę. Dzięki temu, że bazy zakładek do książek dostępne są w przeróżnych wariantach, z pewnością uda ci się znaleźć taką, która będzie odpowiednia do zrealizowania twojego pomysłu. Przykładem może być baza w kształcie syrenki, do której możesz doczepić przygotowane przez siebie wstążki, pompony lub różnego rodzaju zawieszki. W sklepie internetowym z akcesoriami do robienia biżuterii możesz za jednym razem zamówić nie tylko bazy, ale też koraliki i wszystkie inne półfabrykaty. Pozwoli ci to niewielkim kosztem przygotować zakładkę, której wszyscy będą ci zazdrościli. Zamawiając większą ilość towarów możesz liczyć na dodatkowe rabaty, a wiele inspiracji znajdziesz na blogu, który powiązany jest ze sklepem internetowym. W przypadku pytań związanych z zamówieniem produktów skontaktuj się z pracownikami sklepu.

Zakładka na prezent dla bliskiej osoby

Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, abyś pomyślał również o przygotowaniu zakładki do książek dla rodziny lub znajomych. Za pierwszym podejściem zabierze ci to trochę czasu, ale już po wykonaniu kilku zakładek z pewnością dojdziesz do wprawy. Jest to więc świetny pomysł na prezent, który wbrew pozorom sprawdzi się nie tylko w przypadku miłośników książek. Zakładki są niezwykle praktyczne i można je stosować w wielu miejscach. Nadają się między innymi do zaznaczania kartek w notatniku, aktualnie czytanej strony w magazynie lub miejsca, do którego się doszło podczas lektury komiksu. Koszt pojedynczej zakładki do książek DIY z pewnością nie przekroczy kilku złotych, a jeżeli uda ci się stworzyć coś naprawdę ciekawego, to możesz zastanowić się nad sprzedażą swoich produktów.

Wytrzymałą zakładka do książki

Warto również wspomnieć o tym, że metalowe zakładki do książek są bardzo trwałe. Dzięki temu wyglądają świetnie i mogą posłużyć nawet przez wiele lat. Nie ma więc znaczenia, czy chcesz przygotować zakładkę w ramach prezentu, dla siebie lub po to, aby zarobić na jej sprzedaży – już dzisiaj odwiedź sklep z artykułami do robienia biżuterii i innych ozdób i wybierz odpowiadające ci materiały. Ponieważ bazę zakładek możesz wykorzystać wiele razy, nawet jeżeli nie będziesz zadowolony z efektu końcowego, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spróbował zrobić kolejną zakładkę. Z każdą następną na pewno będzie ci łatwiej, co potwierdzają osoby, które na co dzień robią biżuterię typu DIY. Ręcznie robiona zakładka pozwoli ci również podkreślić twój oryginalny styl i sprawi, że wyróżnisz się z tłumu.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link