zestaw kosmetyków do opalania

Wygraj zestaw kosmetyków do opalania z linii Soraya Sun Care 2018!

W naszym najnowszym konkursie masz szansę wygrać zestaw kosmetyków do opalania z najnowszej linii znanej marki Soraya – Sun Care 2018! Przyda się na lato? Na pewno! Bo lato zbliża się wielkimi krokami, słoneczko grzeje coraz modniej, a o naszą cerę, skórę – i zdrowie! – trzeba odpowiednio zadbać. 

Seria kosmetyków do opalania Soraya Sun Care 2018 zapewnia przedłużoną, wysoką ochronę przeciwsłoneczną z fotostabilnymi filtrami UVA i UVB. Pielęgnuje skórę i chroni ją przed wysuszeniem dzięki nawilżającym algom i pielęgnacyjnym olejkom.

BOGATE PORTFOLIO DOPASOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB, TYPU KARNACJI, WRAŻLIWOŚCI NA SŁOŃCE ORAZ STYLU ŻYCIA.

  • Kosmetyki ochronne o różnych wartościach SPF w formie kremów, balsamów i olejków
  • Kosmetyki ochronne dla dzieci o różnych wartościach SPF
  • Kosmetyki po opalaniu regenerujące i kojące skórę dla dorosłych i dzieci – NOWOŚĆ 2018 – ŁAGODZĄCY KEFIR NA PODRŻNIONĄ SŁOŃCEM SKÓRĘ)
  • Kosmetyki po opalaniu utrwalające opaleniznę
  • Przyspieszacze opalania

Jak widzicie, z takim zestawem, niezbędnikiem każdego plażowicza palące słońce Wam niegroźne, a podrażniona skóra to już nie Wasz problem.

Zatem… do dzieła!

Zobacz również: Soraya na ModaiJa

KONKURS!

Nagroda: 3 zestawy kosmetyczne, jak na zdjęciach poniżej

 

Pytanie konkursowe: Wymień minimum 4 produkty wchodzące w skład serii SORAYA SUN CARE 2018?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Soraya w terminie do 03. czerwca 2018 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające kontakt w sprawie wysyłki nagrody.

Nagrodę otrzyma Autor(ka) prawidłowej odpowiedzi, 25, 55, 105 w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Soraya Sun Ochronny krem do twarzy SPF 25 z nawilżającymi algami morskimi, Soraya Sun Ochronny wodoodporny balsam do opalania SPF 10 z nawilżającymi algami morskimi, Soraya Sun Ochronny olejek do opalania SPF 10 z olejkiem arganowym, kokosowym i kwasem hialuronowym, Soraya Sun Nawilżająco-kojąca mgiełka SOS 2-fazowa po opalaniu z olejkiem makadamia, olejkiem chia i d-pantenolem (m.in., pełną listę produktów znajdziecie w naszym artykule).

Nagrody otrzymują: Natasza Warszawa, Bożena Gdańsk, Halina Sosnowiec.

 

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również