Zumba Fitness World Party

Wygraj gry Zumba Fitness World Party!

Zumba Fitness World Party to gratka dla każdej dbającej o siebie, nowoczesnej Kobiety!

Zumba Fitness World Party to nie tylko świetna zabawa i taneczne ćwiczenia do najnowszych hitów roku 2013, takich wykonawców jak np. Lady Gaga, Pitbull, Daddy Yankee, Marc Anthony. Zumba to świetny sposób, aby lekko i przyjemnie kształtować wymarzoną sylwetkę z prawdziwymi trenerami fitnessu, którzy znani są na całym świecie.

„Moda na zumbę zatacza coraz szersze kręgi. Zainteresowanie tym sportem staje się coraz większe, a kluby fitness w całym kraju przeżywają oblężenie. Zumba Fitness World Party do nasza odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy także w domowym zaciszu chcą cieszyć się tańcem w rytmie zumby.” – komentuje Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland.

Kolejna odsłona Zumby to pełna emocji i przygód podróż do siedmiu różnych zakątków świata jak np. egzotyczne Hawaje, gorąca Brazylia czy zróżnicowana kulturowo Europa. Czternastu światowej klasy instruktorów zabierze nas na ponad 45 zajęć tanecznych, w rytmach salsy, hip-hopu, capoeiry, calypso, cumbii czy girl funky. Zumba Fitness World Party wyróżnia się bardzo dopracowaną grafiką. Całość przedstawiona jest w realny sposób –trenerzy nie są animowanymi postaciami, tylko prawdziwymi osobami, które poprzez swój wysiłek jeszcze bardziej motywują nas do działania. Trening z Zumba Fitness World Party to skuteczna walka o wymarzoną sylwetkę, wspaniałe samopoczucie, a także praca nad poprawieniem sprawności i świadomości własnego ciała.

Więcej informacji o Zumba® Fitness World Party znajduje się na fanpage Techland Wydawnictwo: https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Zumba® Fitness World Party jest już dostępna na rynku na platformę Xbox 360 z Kinectem, w cenie 179,90 zł.

Zapraszamy również do zapoznania się z materiałem filmowym z imprezy Zumba Party, która została zorganizowana z okazji premiery gry Zumba Fitness World Party. Gośćmi specjalnymi wydarzenia były Cleo oraz Joanna Jabłczyńska.

KONKURS

w którymi nagrodami są: 3 egzemplarze gry Zumba Fitness World Party na platformę Xbox 360 z Kinectem, ufundowane przez firmę TECHLAND

zumba world party_2d

Pytanie konkursowe: Z jakiego kraju pochodzi Zumba?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem Zumba w temacie, w terminie do 29. grudnia 2013 r.

Nie zapomnijcie o podaniu w mailu swoich danych umożliwiających wysyłkę nagrody w przypadku wygranej oraz – uwaga! – nr telefonu (dla kuriera!)

Rozwiązanie konkursu: w terminie do 3 dni roboczych od zakończenia konkursu.

zumba world party logo

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Z Kolumbii

Nagrody otrzymują: Maja Tychy, Regina Gdańsk oraz Justyna Sieradz.

Gratulujemy i życzymy udanego Nowego Roku z Zumbą!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również