Banner800x600 01 Wygraj bilety na Targi Mody WOW Fashion

Wygraj bilety na Targi Mody WOW Fashion!

1 września 2019 na PGE Narodowym na targach WOW Fashion spotka się 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki.

Poza strefą wystawienniczą na Targach WOW Fashion odbędzie się szereg atrakcji, m.in.:

  • STREFA BEAUTY
  • POKAZY MODY
  • SCENA GŁÓWNA
  • WOW FASHION AWARDS 

Innowacją Targów WOW Fashion będzie również strefa konferencji – AKADEMIA STYLU oraz AKADEMIA PROJEKTANTA.

Patronami wydarzenia są m.in. RMF MAXXX –wyłączny patron radiowy, uczelnia VIAMODA – patron medialny oraz jury konkursu WOW Fashion Awards i wiele innych. Patronat medialny ModaiJa.

Organizatorem wydarzenia jest agencja International Center of Events II Sp. z o.o. – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce.

Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
na PGE Narodowym w Warszawie

KONKURS!

Do wygrania 3 pojedyncze bilety na targi mody WOW Fashion!

Pytanie konkursowe: Dlaczego warto kupować polskie marki? Podpowiedź na stronie wydarzenia www.targiwowfashion.pl.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie WOWFashion w terminie do 22. sierpnia 2019 roku.

Prosimy nie podawać w mailu danych kontaktowych! Z Laureatami skontaktujemy się mailowo, bilety otrzymają w postaci specjalnych kodów – nie będą potrzebne żadne dane osobowe!

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy najciekawszych – zdaniem Jury – odpowiedzi.

Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez organizatora – ModaiJa.Pl – na potrzeby realizacji konkursu.

Formularz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępny jest tutaj (można również stosowną zgodę dopisać w treści maila).

Ogólny Regulamin Konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.Asset Wygraj bilety na Targi Mody WOW Fashion

Rozwiązanie konkursu

Nagrody otrzymują Autorzy poniższych wypowiedzi:

Moim zdaniem warto kupować polskie marki, ponieważ wyróżnia je bardzo dobra jakość materiałów, niepowtarzalny styl i smak, który przykuwa wzrok. Przyjęło się czasem, że polskie marki są „gorsze”od tych zagranicznych, wielkich domów mody, ale zdecydowanie nie zgadzam się z tym poglądem. Sama jestem miłośniczką mody i będąc kilka razy na łódzkim Fashion Weeku, czy od niedawna Łódź Young Fashion chcę podkreślić, że polscy projektanci są naszym dobrem narodowym i mówię to z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością. Projektanci dwoją sie i troją,by konsumenci zarówno z Polski jak i zagranicy byli zadowoleni z noszonych ubrań,dodatków i coraz częściej właśnie wielkie sławy jak np.Rihanna,czy modelki światowego formatu właśnie decydują się na  naszych, rodzimych projektantów, co powinno być powodem do wielkiej dumy, a że pochodzę z Łodzi, która słynęła dawniej z przemysłu włókienniczego, a obecnie mody i designu cieszy mnie to, że Polska i Łódź jest tak mile odbierana przez krytyków mody i designu 🙂 

Natalia

„Polskie marki są jak zdrowie,

Ile je trzeba cenić ten tylko się dowie,

Kto je w swej szafie posiada .Ich piękno w NIEcodzienności,

Gwarancją dobrego smaku i towaru najwyższej jakości.

Pamiętaj – kiedy polskie marki nabywasz,

Nudy, rutyny, sztampowości w ubiorze się pozbywasz!”

Magdalena

Uważam, że warto kupować polskie marki, ponieważ wspieramy wtedy kreatywność naszych twórców. Umożliwiamy im również dalszy rozwój i poczucie, że warto. Polskie marki są dobrej jakości dlatego warto je promować na światowych rynkach.

rododendron88

Gratulujemy!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link