Brafitting1 Wydaje Ci si e nosisz z y biustonosz Wiemy jak to rozpozna

Wydaje Ci się, że nosisz zły biustonosz? Wiemy, jak to rozpoznać!

Jeśli pierwszą rzeczą, którą robisz po pracy, jest uwolnienie swojego biustu z „koronkowej klatki”, wiedz, że na pewno nie jesteś sama. Wszystkie chcemy czuć się komfortowo, a biustonosze – podobnie jak ciasne dżinsy i drażniąca bielizna – często wcale nie sprawiają, że tak nam jest i na pewno nie znalazłyby się na ulubionej liście ubrań do noszenia po domu. Ale jeśli zdjęcie stanika stało się dla Ciebie niemal punktem kulminacyjnym dnia – istnieje duża szansa, że nosisz bardzo niewłaściwy model i potrzebna Ci będzie brafitterka.

Skąd wiedzieć, że biustonosz jest zły?

Jeśli masz zwyczaj noszenia bielizny w złym rozmiarze czy stylu każda profesjonalna brafitterka doradzi, iż prawdopodobnie zauważysz takie objawy jak:

 

  • ramiączka biustonosza wbijające się w ramiona
  • zapięcie ściskające plecy
  • fiszbiny wbijające się w klatkę piersiową

 

Najbardziej wyspecjalizowane ekspertki, takie jak te z brarevolution.com wiedzą, że nie wszystkie sygnały noszenia złego stanika są tak oczywiste, możesz także zauważyć, że boli Cię głowa, możesz zacząć odczuwać niewyjaśnione bóle pleców lub nawet czuć, że źle Ci się oddycha! Wszystko to może sprawić, że każda kobieta chciałaby nawet odruchowo chciał stanik jak najszybciej, prawda?

 

Źle dopasowany stanik – co z tym począć? 

Jeśli mimo wszystko chcesz nosić biustonosz lub czujesz, że musisz – każda brafitterka doradzi, że wypróbowanie nowego stylu lub rozmiaru może naprawdę zmienić Twoje życie. Biustonosz, który pasuje do Twojego ciała we właściwy sposób tzn. ma odpowiedni rozmiar i kształt, pozwoli organizmowi funkcjonować przy jego maksymalnym potencjale.

 

Czego więc powinnaś szukać podczas kolejnego polowania na idealny stanik? Zapięcie powinno komfortowo leżeć poniżej łopatek, a cała pierś powinna zmieścić się w miseczce, bez brzydko mówiąc „wylewania się” z przodu lub z tyłu, a nawet z boku. Zawsze też możesz zwrócić się o pomoc w doborze do eksperta od dopasowania biustonosza. W dzisiejszych czasach naprawdę wiele kobiet tak robi. Ba! Wiele z tych, które zdecydowały się na taką profesjonalną pomoc często już po pierwszym założeniu idealnie dopasowanego stanika stwierdza, że jest to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęły w swoim życiu. To fakt, bowiem naprawdę gdy znajdziesz taki biustonosz, który do Ciebie pasuje – zaoszczędzisz sobie wiele z wyżej wymienionych objawów, a już na pewno tych które są ściśle związane właśnie ze źle dopasowanym stanikiem. Taka ulga jest warta parę złotych na konsultacje z ekspertką – i nie możesz się nie zgodzić.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link