13179007 1331147656899073 2577251791557574609 n WRO FASHION FOTO wystawa fotografii modowej w DH RENOMA we Wroc awiu Fotorelacja

WRO FASHION FOTO – wystawa fotografii modowej w DH RENOMA we Wrocławiu. Fotorelacja

29 kwietnia 2016 w luksusowym wrocławskim DH RENOMA odbył się wernisaż otwierający wystawę Wro Fashion Foto, która jest próbą przedstawienia szerokim grupom odbiorców stylistyki i twórczości młodych fotografów zajmujących się fotografią mody.

Wernisaż rozpoczął się o godzinie 21.00, tuż po zamknięciu galerii handlowej. Goście zgromadzili się na eleganckim, klimatycznym balkonie na pierwszym piętrze, ponieważ tam właśnie zaprezentowano całą wystawę. Wśród eleganckich świateł i podświetlanych wielobarwnie ścian fotografie prezentowały się wyjątkowo pięknie. Tłum wypełnił szczelnie przestrzeń zarezerwowaną na imprezę, zajmując również sąsiadujące korytarze.

Na wystawie zaprezentowało się trzynastu fotografów, a każdy z nich przedstawił dwa wydruki. Zdjęcia są efektem trzynastu sesji zdjęciowych. Każdy z zaproszonych i wyselekcjonowanych uprzednio fotografów odbył jedną profesjonalnie przygotowaną sesję, do której stylizacje pochodziły z butików mieszczących się w DH Renoma. Niektóre z sesji zostały zrealizowane z wykorzystaniem mebli z salonu MAX FLIZ.

W wydarzeniu wzięło udział 11 modelek z agencji SPOT Management, które otrzymały drobne upominki, zaś uczestnicy wernisażu mogli wziąć udział w konkursach i wylosować cenne nagrody – główną nagrodą była luksusowa lampa z salolu Max Fliz.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do końca maja 2016.

Patronat medialny: ModaiJa

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link